Основні можливості меню пуск в Windows 10

Ваші програми і програми завжди під рукою

Відкрийте Провідник, параметри і інші додатки, які ви часто використовуєте, з лівого боку меню «Пуск». Прокрутіть вниз список додатків, щоб побачити всі додатки і програми в алфавітному порядку – від A до Xbox.

 1. Меню (розгортається для відображення назв для всіх елементів меню)
 2. Обліковий запис
 3. провідник
 4. параметри
 5. харчування

зручне вимикання

Блокуйте комп’ютер або виходите з системи, перемикайтеся на іншу обліковий запис або змінюйте свій аватар, вибравши зображення (або значок «Облікові записи», якщо ви не додали приватне фото) зліва в меню «Пуск».

Якщо вам необхідно відійти від комп’ютера на деякий час, кнопка «Живлення» завжди доступна внизу меню «Пуск». Вона дозволяє перевести комп’ютер в режим сну, перезапустити його або повністю вимкнути.

Щоб внести інші зміни в зовнішній вигляд меню «Пуск», натисніть кнопку Пуск, а потім виберіть пункти Параметри > персоналізація > Пуск для вибору додатків і папок, які будуть відображатися в меню «Пуск».

упорядкування програм

Закріплюйте додатки на початковому екрані, щоб відразу дізнаватися про те, що важливого відбувається: отримуйте повідомлення про нові повідомлення електронної пошти, зустрічах, погоді на найближчі вихідні. При закріпленні додатки воно додається в меню «Пуск», наприклад у вигляді нової плитки.

Закріплення додатків на головному екрані

 1. Натисніть кнопку Пуск, а потім натисніть і утримуйте (або клацніть правою кнопкою миші) додаток, яке потрібно закріпити.
 2. Виберіть Закріпити на початковому екрані.
   

Після закріплення нової програми змініть його розмір. Натисніть і утримуйте (або клацніть правою кнопкою миші) плитку додатки, виберіть Змінити розмір, а потім виберіть необхідний розмір плитки.

Порада: Перетягніть програми зі списку додатків, щоб закріпити їх в меню «Пуск» у вигляді плиток.

угруповання додатків

Після закріплення додатки перемістіть його в групу.

Щоб створити нову групу плиток, перемістіть плитку додатки по екрану вгору або вниз, поки не з’явиться роздільник групи, потім відпустіть плитку. Переміщайте додатки до групи або з неї, щоб упорядкувати свої плитки з метою забезпечення максимальної продуктивності.

Щоб дати вашої нової групи ім’я, виберіть порожній простір над нею і введіть ім’я.

Меню «Пуск» на весь екран

Щоб відображати меню «Пуск» в повноекранному режимі і переглядати все в одному поданні, натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт пункти Параметри > персоналізація > Пуск і включіть параметр Меню «Пуск» на весь екран.

При наступному відкритті меню «Пуск» воно буде заповнювати весь робочий стіл. Виберіть пункт Усі програми для повноекранного відображення всіх ваших додатків і програм або використовуйте прикріплені плитки для більш динамічного подання.

 1. Меню (розгортається для відображення назв для всіх елементів меню)
 2. прикріплені плитки
 3. всі додатки

Якщо потрібно просто змінити розмір меню «Пуск» і зробити його вище або ширше, виберіть верхню або бічну кордон і перетягніть її.

Ссылка на основную публикацию