Оригінальний образ Windows 10

Не секрет, скачати оригінальний ISO образ Windows 10 з сайту Microsoft можна безкоштовно, навіть не маючи ключа активації і без реєстрації. Образ Windows 10 x64 і x32 bit архітектурою, вільно поширюється і завантажити, ви можете на офіційному сайті.

Після того, як ISO образ буде завантажений на комп’ютер, ви зможете використовувати його для установки в віртуальну машину, створити диск установки, використовувати його для Boot Camp або встановити його на ПК. Немає ніяких практичних обмежень на файл образу диска після завантаження. Це повний оригінальний реліз і завантажується безпосередньо з Microsoft. Активація може бути пропущена і виконується пізніше. Див. Статтю: Активація Windows 10.

Як завантажити ISO образ Windows 10

Завантажити оригінальний образ буде легко за допомогою будь-якого веб-браузера. Файл приходить в якості стандартного файлу образу. Ось те, що необхідно зробити: Пройдіть на сайт (офіційна сторінка завантаження) і скачайте Media Creation Tool (Програма установки Віндовс 10).

 

 

 

Відкрийте програму (.exe), погодьтеся з ліцензійною угодою, виберіть мову, для якого необхідно завантажити. Натисніть на 32 або 64 біт – розрядний випуск і почніть завантаження образу файлу.

Після того, як ви отримали образ, стане доступне створення інсталяційного DVD диска і USB флешки для установки. Використовувати образ ISO, так само можна для поновлення, перевстановлення та чистої установки Windows 10 на комп’ютер.

Активувати чи ні

Як уже згадувалося раніше, вам не потрібен ключ активації для завантаження образу. Активувати можна в процесі або зробити це пізніше. Важливо відзначити, що якщо ви вирішите не активувати, випуск має обмежене використання, і деякі можливості операційної системи будуть недоступні, поки ви не зробите активацію випуску. Активація може бути зроблена після установки шляхом введення ключа придбаного продукту у Microsoft, або отриманого в інших местах.Ви можете активувати Windows 10 з меню Параметри >> Оновлення та Безпека >> Активація, де ви можете ввести ключ, щоб активувати систему.

Microsoft пропонує оригінальний спосіб Windows 10 в якості способу безкоштовного завантаження, для того щоб познайомиться з перед здійсненням покупки. Також корисно для розробників і тих, кому потрібно запустити ОС для певної мети, наприклад для тестування одиночної гри або конкретного додатка.

Зверніть увагу, що веб – розробники мають інший доступний варіант, який запускає Microsoft EDGE в виділеної віртуальної машині. Це рішення може бути простіше для деяких користувачів, якщо основний намір завантаження, це віртуальний запуск в VirtualBox або VMware.

Ссылка на основную публикацию