Опис програми для створення ігор на Андроїд (Android)

Ви замислювалися над питанням: як самостійно створити гру на Андроїд (Android). Виявляється, це можливо. Допоможе спеціалізований софт. Розглянемо популярні програми для створення ігор на Андроїд (Android).

Що це таке

Для створення гри потрібно добре розбиратися в програмуванні? Це правда, але тільки частково. Існують конструктори, створюють гру використовуючи принцип «drag-n-drop». Це коли об’єкти розміщуються в потрібному місці перетягуванням миші. Конструктори існують платні і безкоштовні. Деякі пропонують заробити не рекламі, яка розміщуватиметься в написаних додатках. Такі програми значно спрощують процес створення і тестування гри. Розглянемо докладніше створення ігор на Андроїд (Android).

Як влаштований софт для написання ігор

У програмі об’єднані: вбудована середовище розробки, редактор і движок. Деякі програми обмежуються жанром, інші створюють будь-які ігри. Існують конструктори створюють тільки 2D гри.

Основне завдання новачка – правильно вибрати програму.

Розглянемо це питання докладніше.

Що необхідно знати для створення ігор для Android

Якщо ви не вмієте програмувати зверніть увагу на прості варіанти. Інший важливий момент – функціонал програми. Щоб визначитися з ним проаналізуйте сценарій гри. Чим вона буде складніше, тим більше інструментів доведеться використовувати. Тому встановіть потужний конструктор.

Додаток для створення ігор на Андроїд (Android)

Існують програми, які використовують вбудовані інструменти і готові скрипти, написані на підтримуваних програмою мовах програмування. Це спрощує процес створення гри.

Створення гри на Андроїд (Android) Unity3D

Мультиплатформенна середу Unity3D призначена для розробки двох і тривимірних комп’ютерних ігор. Розглянемо принцип створення проекту в Unity. Завантажити програму для створення ігор на Андроїд (Android) можна з офіційного сайту: https://unity3d.com/ru/get-unity/download. Для завантаження програми, запустіть інсталяційний «exe» файл. Установка проста не викличе складнощів навіть у початківця користувача. До складу програми входять готові моделі, текстури, картинки і скрипти. Їх компіляція відбувається на високій швидкості. Вбудоване ядро ​​PhysX добре опрацьовує дії персонажів, тому простий сюжет виглядає якісно. Підійде для гри зі створенням персонажа на Андроїд (Android).

Єдина вимога для комфортної роботи – потужний ПК, що підтримує роботу з тривимірними форматами.

Початок роботи

Відкриваємо програму, переходимо до створення нового проекту. Задайте ім’я проекту, натисніть кнопку «Create». Відкриється робоча область де відбувається створення гри. Розробки створили керівництво як користуватися програмою. Це зроблено щоб людям було легше розібратися як працює додаток. Тут описаний процес створення скриптів, підготовка компонентів. Щоб ознайомитися з ним перейдіть за посиланням: https://docs.unity3d.com/ru/current/Manual/android-GettingStarted.html. Це допоможе в процесі створення 2D гри на Unity для Android.

Android Studio

Програму створив Google. Її перевага – вбудовані інструменти, що тестують створені гри на предмет сумісності з різними версіями Android. Розробники включили в конструктор шаблони, що спрощують створення гри. Поширюється програма безкоштовно.

RAD Studio

Нова версія програми називається Berlin. Дозволяє створювати Кросплатформені додатки. Використовуються мови Pascal і C ++. Робота з хмарними сервісами дозволяє подивитися результат виконання програми в режимі реального часу. Це говорить про точність розробки. При реєстрації ви отримаєте 30 денну trial версію.

Програма для створення 2D ігор на Андроїд (Android)

Clickteam fusion простий в освоєнні. Це актуально для новачків. Рекомендую почати писати гру на цьому конструкторі. Ви навчитеся основам і зрозумієте логіку створення. Повна версія програми створює повноцінні сюжетні ігри.

Читайте також:

Створення ігор на Андроїд (Android) з нуля в програмі Construct 2

Розробники додали підтримку формату HTML5. Тепер ігри будуть відображатися в браузерах. Базова версія програми є безкоштовною. Тому підійде початківцям для написання гри з нуля. Велика частина процесу створення гри – перетягування потрібних елементів і установка як вони будуть взаємодіяти між собою. У безкоштовної версії гра експортується в браузер. 

висновок

Ми розглянули платформи для створення ігор на Андроїд (Android). Її вибір – важлива частина стартовою роботи. Від цього залежить ча
с написання гри, і кількість витрачених зусиль. Набагато легше використовувати вбудований функціонал програми, ніж писати його самостійно.

Ссылка на основную публикацию