Опис, фото і характеристики iPnone 3gs

iPhone 3G / 3GS з об’ємом пам’яті 8GB і 16GB є творінням компанії Apple, яке свого часу в буквальному сенсі «вбивало» своїх конкурентів. Багато противників продукції цієї компанії після виходу апарату змінили свою точку зору. iPhone 3G / S змінив весь ринок верхнього сегмента смартфонів і подібних до них пристроїв. Саме під час виходу цього смартфона, найдорожчими пристроями вважалися мають сенсорне управління і пальці-орієнтований інтерфейс, але їх було дуже і дуже мало.

Успіх третьої моделі iPhone змусив створити такі візуальні оболонки як SPB Shell і TouchFLO 3D (Manilla). Це означає, що успіх даного смартфона змусив змінитися світ мобільних пристроїв в кращу сторону. На час випуску iPhone 3G / 3GS він мав дуже багато конкурентів, однак, вони все захоплювалися новим типом управління. Якщо у вас зараз є будь-який смартфон з таким управлінням, знайте, що це заслуга компанії Apple, адже саме вона змусила «ворушитися» інші компанії і прогресувати.

Але варто зробити застереження: iPhone 3G / 3GS з пам’яттю 8GB або 16GB дійсно дуже хороший смартфон, однак і він має недоліки. І перш ніж приступити до опису характеристик і переваг, ми проведемо огляд недоліків.

Недоліки iPhone 3G / S

Як і завжди Apple не збирається попускати піратство, тому музику можна завантажувати на пристрій тільки через iTunes. Багатьох дико дратує ця характеристика, однак з цим нічого не поробиш, доведеться миритися. Варто також відзначити, що третій айфон не має карт пам’яті – тільки вбудована пам’ять об’ємом 8 або 16 GB у 3G моделі і 16 або 32 GB у 3GS.

На час випуску смартфона багато конкурентів мали екран 480х800 пікселів, але ось Apple вирішила оснастити екран пристрою роздільною здатністю 320х480 пікселів. Не дуже-то й багато, а якщо сказати більше, то дозвіл 480х800 може вмістити в себе приблизно в 2,5 рази більше інформації, ніж дозвіл нашого «героя». Фото, загалом, дивитися можна, але все-таки фото на більш високому дозволі виглядає набагато краще.

Звичайно, фанати Apple скажуть, що так все було задумано і компанії видніше, якими саме оснащувати характеристиками їх влаштування. Однак дійсність показує, що карти пам’яті були б до місця, і дозвіл екрана варто було б збільшити.

переваги пристрою

Фрагмент інтерфейсу iPhone 3g / s

За що все-таки iPhone 3G / 3GS 8GB і 16GB так полюбився користувачам? Мабуть, найголовніше – це мультитач. На момент випуску, він був чи не єдиним нормально працюючим з усього різноманіття, яке ми могли б побачити в інших сенсорних пристроях.

Варто зауважити, що тоді були деякі нововведення від виробників, проте повноцінним мультитач це не можна було назвати. Наприклад, масштабувати фото нормально в будь-яку точку зображення iPhone вмів, а ось інші гаджети могли тільки повністю масштабувати фото. Подібні пристрої з таким же функціональним тачем існували, але вони були або занадто дорогі, або непопулярні.

Далі за списком слід зручний інтерфейс. Його недооцінювати не можна, і на час випуску смартфона iPhone 3G / 3GS він був одним з найбільш зручних у світі. Кількість додатків для iPhone просто величезна. У той час з цією кількістю могли зрівнятися тільки Symbian та Windows Mobile.

Характеристики Айфона 3GS

Ви могли помітити, що в статті ми згадували дві моделі смартфона – 3G і 3GS. Першу модель описувати ми не будемо, тому що вона є на момент написання статті дуже старої, а ось друга модель є більш просунутою і затребуваною.

У айФоні 3GS оновлено серце смартфона – його процесор. Виробник заявив, що покращений процесор дозволяє практично всьому працювати до двох разів швидше. На ділі не все працює в два рази швидше, але телефон став дійсно більш спритним в порівнянні з 3G.

Вбудована матриця у смартфона зросла і тепер складає 3,2 МП. Варто зауважити, що Apple молодці, адже вони не погналися за мега-пікселями. Чи не багато хто розуміє, що маленьке віконце камери, що має назву об’єктивом, просто не в змозі пропустити таку кількість світла, щоб, наприклад, 8-ми мега-піксельна матриця могла зробити нормальне фото.

Також якщо в смартфоні є камера з великою кількістю мега-пікселів і маленьким об’єктивом, то це веде до появи шумів на фото. Мало хто це знають, але багато хто впевнений, що 3,2 однозначно гірше, ніж 5 або 8 мега-пікселів. Apple же не став на цьому спекулювати.

Зразки фото за допомогою телефону iPhone 3gs

В цілому, фотографії виходять досить якісними, те ж саме можна сказати і про відео, нижче розташований ролик, за допомогою якого ви самі зможете оцінити це.

Компас від iPhone 3GS

У 3gs моделі з’явилася можливість управління голосом. Ця функція стара як світ, однак в айфоне можна управляти музикою і дзвінками повноцінно. У пристрої з’явився цифровий компас, який можна використовувати таким чином, що він буде розгортати вам карту, в залежності від того, куди ви дивитеся.

Якщо ж ви конкретно заблукали – краще включайте GPS. В іншому компас працює відмінно, як і всі від Apple.

iPhone 3G і iPhone 3GS – основні відмінності

Так як мова в статті йшла про дві моделі смартфонів одночасно (iPhone 3G і iPhone 3GS), то на закінчення нашого огляду, хочемо зазначити основні відмінності в характеристиках між ними:

  • 3GS має камеру 3,2 Мп, а 3G – 2Мп, і остання модель не має автофокусу;
  • Процесор у 3GS 600 MHz, що дозволяє йому працювати приблизно в два рази швидше, в тому числі і при браузингу;
  • Обсяг ОЗУ у 3GS збільшений в два рази і становить 256 МБ;
  • Більш довгий час без підзарядки, покращений компас, зменшена товщина, поліпшений сенсор – це все про 3GS;

Більш ніяких вагомих відмінностей між цими моделями немає. Також хочемо зауважити, що дисплей у смартфона став менш марким, завдяки новому захисному покриттю, а також з’явилося шифрування даних.

Впевнені, що Apple завжди буде радувати нас найновішими новинками в світі технологій, і завжди будуть перебувати на крок попереду своїх конкурентів.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию