Оптимізуємо робочу область Microsoft Word

Наш монітор дає нам обмежену площу для редагування документів Word. Перескакування з однієї сторінки на іншу забирає дуже багато часу, і сьогодні ми хочемо показати Вам деякі прості прийоми, як максимізувати область редагування Microsoft Word для ще більшого задоволення від роботи з текстом.

Поділяємо вікно редактора

Відкрийте вкладку View (Вид), натисніть на ній команду Split (Розділити) і встановіть роздільну лінію якраз під тією частиною документа, яку Ви хочете залишити нерухомою.

Коли документ видно в двох робочих областях, ми можемо працювати з однією з них, залишаючи другу нерухомою для порівняння.

Кожна з двох областей працює як окреме вікно, і ми можемо налаштувати зовнішній вигляд документа індивідуально для кожної області. Наприклад, можна задати різний масштаб для кожної з областей.

У нас є можливість встановити навіть різні режими перегляду для кожної з областей. Наприклад, у верхній області ми можемо залишити режим розмітки сторінки, а в нижній області перейти в режим чернетки.

Щоб зняти поділ вікна, натисніть команду Remove Split (Зняти поділ).

Упорядкування кількох вікон в Word

натисніть команду Arrange All (Метод все), щоб всі відкриті документи Microsoft Word стало видно.

Упорядкування кількох вікон Word дуже зручно, коли необхідно працювати відразу з декількома документами.

натисніть команду Side by side (Поруч), щоб Word розташував два документа поряд один з одним, тим самим надавши можливість порівнювати їх і працювати з ними більш ефективно.

В Word ми можемо включити синхронну прокрутку обох документів для більш простої навігації, для цього потрібно натиснути команду Synchronous Scrolling (Синхронна прокрутка).

Microsoft придумала вкладку View (Вид), щоб дати нам прості способи максимізувати області редагування в Word і надати ще більше задоволення від написання текстів. Ми сподіваємося, що ці прості прийоми збільшать Вашу продуктивність при роботі в Word. Обов’язково напишіть в коментарях, чи використовуєте Ви які-небудь прийоми і інструменти, щоб збільшити свою продуктивність.

Ссылка на основную публикацию