Оптимізація додатків на Андроїд при включенні: як прибрати?

Напевно, багато хто з користувачів смартфонів на базі Android могли спостерігати таку картину: після перезавантаження смартфона перед запуском робочого столу з’являється образ і напис: «Оновлення Android. Оптимізація додатки 1 з 1 (або 20 з 72, наприклад) ». Це нормально, якщо ви зробили скидання або, скажімо, перепрошили свій пристрій – перед першим запуском відбувається оптимізація додатків. А ось якщо це відбувається кожен раз при перезавантаженні смартфона, варто задуматися, в чому справа. Ще гірше, якщо пристрій зависає з написом «Оновлення Android. Оптимізація додатки 1 з 1 »і робочий стіл не завантажується. Що ж робити?

перезавантаження смартфона

Якщо смартфон завис на цьому написі, вам необхідно перезавантажити свій смартфон. Як це зробити без меню? Більшість смартфонів на базі Android підтримують такий простий алгоритм: натискаєте на клавішу Power і утримуйте її близько 10 секунд (іноді – довше). Екран вимикається.

Як правило, якщо утримувати кнопку далі, смартфон перезавантажиться. Якщо прибрати палець з кнопки – просто вимкнеться.

Зробіть вайп

Навіть якщо перезавантаження вам допомогла в цей раз, все одно варто зробити вайп в рекавери меню (мається на увазі очищення кеша).

Завантажуєтесь в рекавери. Вимикаєте смартфон, потім натискаєте і утримуєте клавішу Power + збільшення звуку:

Або Power + зменшення звуку:

Більш докладно про завантаження рекавери.

В меню рекавери імені команди Wipe cache partition.

Потім – Yes для підтвердження дії.

Не бійтеся, скидання даних не відбудеться.

Якщо в меню рекавери є розділ Dalvik cache, вайпніте і його. Потім перезавантажте смартфон за допомогою пункту Reboot або Reboot system now.

Вимкніть автозапуск деяких додатків

Проблема, швидше за все, пов’язана з автозавантаженням деяких додатків, які ви встановили. Так, окремі з них завантажуються разом з запуском смартфона, хоча в цьому немає ніякої необхідності. Тут варіанти два: або видалити додаток, або відключити його автозапуск. З першим простіше, оскільки в другому випадку потрібні рут-права. Якщо вони є, тоді встановіть програму All in one toolbox.

Запустіть і надайте рут-права.

Виберіть розділ «Автозавантаження».

Вимкніть автозапуск сторонніх (невбудованої) додатків, які, на ваш погляд, можуть бути винуватцями проблеми, перевівши перемикач в положення «Викл».

Перезавантажте смартфон і перевірте, пішла чи проблема.

Скидання налаштувань

Якщо нічого не допомогло, вихід один – скидання налаштувань. Тільки не забудьте перед цим зберегти потрібні дані (вони втечуть назавжди) і упевнитися, що пам’ятаєте пароль від свого облікового запису Google – його попросять ввести після перезавантаження пристрою.

В налаштуваннях знаходите розділ «Відновлення та скидання», Тапа по рядку «Скидання налаштувань».

Далі – кнопка «Скинути настройки телефону».

Чи підтверджуєте видалення всіх даних.

Ссылка на основную публикацию