Оплата транспортного податку через держпослуги. Як сплатити транспортний податок без квитанції, по ІПН

Вітаю, друзі! Сьогодні ми будемо оплачувати транспортний податок ще незвичним для багатьох з нас способом – через Інтернет. Податкова служба запустила нову версію порталу, чому б не спробувати? До того ж, інформація буде актуальна для тих, у кого немає часу ходити з квитанціями в банк.

А буває і так, що квитанції приходять за місцем реєстрації, а Ви проживаєте в іншому місці. Маючи на руках комп’ютер або смартфон підключений до Інтернету, Ви можете легко і швидко оплатити свій транспортний податок. Читайте сьогодні:

Як сплатити транспортний податок через держпослуги банківською картою, без квитанції?

Портал держпослуг для оплати податків на мій погляд зручне місце. Підтверджена обліковий запис надає Вам можливість підключатися до різних державних сервісів за єдиною облікового запису. Якщо раніше доводилося реєструватися на кожному сервісі окремо, то зараз Ви використовуючи учетку від держпослуг, можете оплачувати свої податки навіть через провідні банки України.

Спочатку потрібно пройти реєстрацію на порталі. Як пройти реєстрацію, можна докладніше прочитати тут. Тільки не забудьте підтвердити свою обліковий запис! Після цього тиснемо на кнопку «» Детальніше »

Потім нам пропонують перейти на сайт ФНС за посиланням:

На сайті держпослуги безпосередньо оплачувати можна поки тільки податкову заборгованість. Ваші податкові нарахування перетворюються в заборгованість після першого грудня в разі несплати до цієї дати.

Натиснувши кнопку «Оплатити» ми потрапляємо в форму, в яку при необхідності додаємо відсутню інформацію:

Сайт держпослуг надає можливість оплачувати заборгованість з податку на майно по банківській карті:

За допомогою мобільного телефону:

Якщо у Вас завалялися гроші на електронних гаманцях, то можна перевести гроші і з них:


Підтримується поки електронний гаманець WebMoney. Це не дуже зручно, сподіваюся, що в списку в майбутньому з’явиться Яндекс, Ківі і інші наші сервіси. Мені зручніше за все платити з рахунку банківської карти. Все що потрібно, це заповнити форму з реквізитами Вашої банківської картки:

Система автоматично сформує платіж, і оплата відбудеться після відправки Вам коду по СМС, який Ви повинні будете підтвердити. Інформація передається по захищених каналах зв’язку, ризик мінімальний.

Щоб знизити ризик шахрайських дій, ніколи не повідомляйте стороннім особам (в тому числі банківським працівникам) код CVC своєї банківської картки!

Оплачуємо транспортний податок через держпослуги в новому порталі

З заборгованістю по податках розібралися, як бути з платіжками? Якщо заборгованості у Вас ще не утворилося, переходимо на сайт ФНС по посиланню nalog.ru. Заводити зайву учетку на ФНС тепер не потрібно – натискаємо на «Вхід / реєстрація за допомогою облікового запису порталу держпослуг»:

При першому вході сайт ФНС запитує у Вас дозвіл на використання всіх даних Вашого облікового запису – з цим потрібно погодитися:

Після цього ми вже на сайті ФНС можемо шукати свої податки на майно. Після переходу на сайт ФНС потрібно буде погодитися з їх нормативним документом, і станеться автоматична реєстрація.

З цього моменту розсилка податкових повідомлень, вимог та інших документів для користувачів Особистого кабінету платника податків (після реєстрації) здійснюється в електронному вигляді, без дублювання надсилання поштою на паперовому носії, за винятком передбачених законодавством випадків.

Держава більше не буде витрачати на вас бюджетні гроші для покупки паперу і конвертів для відправки Вам повідомлення по звичайній пошті. А далі все просто, ми бачимо суму податку в електронному вигляді.

Потрібно перевірити деталі платежу:

Вибрати банківську карту для оплати:

Далі, все як з заборгованістю – заповнюємо форму з реквізитами своєї банківської картки та оплачуємо потрібні суми.

Оплата транспортного податку за індексом документа, з мобільного телефону

Крім банківської карти є ще можливість платити транспортний податок за індексом документа. Індекс документа роздрукований на формі ПД -4 і це не номер податкового повідомлення Якщо Ви вже роздрукували квитанцію ПД (читайте тут), індекс (або унікальний ідентифікаційний номер платника податків) можна ввести, використовуючи мобільний додаток «держпослуги»:

можна потім ввести ідентифікаційний номер квитанції або (відсканувати QR код):

Номер платіжного документа унікальний, перевіряємо суму платежу, вибираємо платіж банківською картою:

Вводимо реквізити своєї картки, номер, термін дії, код CVC:

Галочку «зберегти карту» ставимо. Це дозволить Вам не вводити її знову при здійсненні платежів.

Важливо! Код CVC не можна повідомляти стороннім, ця інформація повинна бути відома тільки Вам. При повторній оплаті код кожного разу потрібно вводити заново, система його не запам’ятовує!

Після натискання кнопки «Продовжити», потрібно буде сплатити суму транспортного податку, ввівши код присланий по СМС на Ваш мобільний телефон.

Ось так, просто і швидко можна оплачувати податки через Інтернет. Як говоритися, було б чим платити. Платежі у мене пройшли дуже швидко – поки дописав статтю, гроші вже дійшли за призначенням. Чого і Вам бажаю. А на сьогодні все.

Ссылка на основную публикацию