Оновити Adobe Flash Player для Windows 7

Бувають випадки, коли ваш браузер відмовляється запускати деякі мультимедійні додатки або відтворювати аудіо та відеозаписи на веб-сторінках. Причиною цього може бути застаріла платформа програвача Flash, встановлена ​​на вашому ПК або ноутбуці.

Процедура оновлення платформи Adobe Flash Player

Оновити цю платформу не складе великих труднощів. Все, що вам потрібно – це завантажити спеціальний установник. Він зробить пошук попередніх версій плеєра і оновить їх до останньої.

Google Chrome і яндекс.браузер

Версія Флеш Плеєр, використовувана в цих браузерах, вбудована в них за замовчуванням. З виходом оновлень для браузера розробники також оновлюють і версію плеєра. Відповідно, оновити плагін окремо від Chrome або веб-браузера від Яндекс не вийде.

Mozilla Firefox, Opera і Internet Explorer

Оскільки в цих веб-браузерах Флеш плеєр не вшитий за замовчуванням, оновити його можна окремо.

  1. Відкрийте “Панель управління” Windows і зробіть клік по пункту «Категорія». У випадаючому списку виберіть «Великі значки». Знайдіть у списку Flash Player і відкрийте його.
  2. Після відкриття вікна «Менеджер налаштувань Flash Player» перейдіть до вкладки «Оновлення». Ви можете поставити галочку навпроти пункту «Дозволити Adobe встановлювати оновлення», щоб надалі вам не довелося вручну повторювати цю операцію.
  3. Зробіть клік по пункту «Перевірити зараз». Після чого відкриється сторінка релізів.
  4. Коли браузер відкриє потрібну сторінку, ви побачите інформацію про встановлену версії плагіна в віконці «Version Information».
  5. На веб-сторінці відображена таблиця з останніми релізами платформи Флеш, випущених для роботи під різними ОС. Знайдіть вашу версію плеєра і веб-оглядач. Порівняйте дані встановленого у вас плагіна з табличними значеннями. Перейдіть за посиланням «Player Download Center», якщо значення вашої версії відрізняється від значень в таблиці.
  6. На сторінці завантаження приберіть галку з поля «Optional Offer» і натисніть на кнопку «Install now»
  7. Як тільки завантаження файлу буде завершена, вам необхідно запустити його. У вікні «Монтажник Adobe Flash Player» виберіть необхідні параметри і клацніть на кнопці «Далі».
  8. По завершенні установки натисніть кнопку «Готово».
  9. На цьому завершальному етапі платформа Флеш Плеера успішно оновлена. Ви можете ще раз перейти на веб-сторінку з таблицею, щоб переглянути свою поточну версію.

Використовуючи цей універсальний метод, можна зробити процедуру поновлення цього плагіна для всіх браузерів, за винятком тих, в яких Флеш Плеєр вбудований за замовчуванням.

Ссылка на основную публикацию