Онлайн конструктор сайтів MotoCMS

Добрий день шановні читачі блогу PomKomp.ru Хочу Вам запропонувати до прочитання чергову статтю в якій я постарався докладно описати можливості і принципи роботи з MotoCMS.
Якщо Вам належить створити сайт для бізнесу або особистих цілей, не секрет, що Вам не вдасться створити оптимізований ресурс з притягає інтерфейсом, використовуючи безкоштовні інструменти. Сьогодні ми поговоримо про більш серйозному і функціональному інструменті, який робить професійне створення сайтів доступним для новачків. Що це за інструмент? Без сумніву, це онлайн конструктор сайтів MotoCMS.

Що таке хостинг MotoCMS: Основні характеристики

Чи знайомі ви з конструкторами сайтів? Це зручні інструменти, які допомагають будь-якому створити свій проект без великих пізнань в області веб-дизайну.
До таких інструментів і відноситься MotoCMS, який можна використовувати для створення візитки вашої компанії, інтернет-магазину або персонального блогу. Ви можете безкоштовно використовувати конструктор протягом 14 днів, щоб переконатися, що це дійсно потужний і зручний інструмент.
Нижче Ви знайдете короткий огляд характеристик MotoCMS і дізнаєтеся про можливості, які цей конструктор надає. Для роботи є більше 2500 шаблонів різних тематик. З кожним з шаблонів Ви отримуєте доступ до унікальної системи управління, заснованої на принципі WYSIWYG ( «куди тицьнув, то і редагую»).
Отже, якщо Ви купуєте будь-який шаблон MotoCMS, Ви автоматично отримаєте доступ до панелі адміністратора і конструктору, і можете приступати до створення вашого неповторного ресурсу. Давайте ж розглянемо характеристики конструктора сайтів MotoCMS більш детально.

Drag&Drop

Адмін панель MotoCMS включає удобнейший конструктор, використовуючи який Ви можете змінити практично будь-який аспект дизайну і оформлення сайту. Цей конструктор заснований на функціоналі Drag&Drop, який дозволяє додавати нові блоки, змінювати їхню позицію і розмір за допомогою перетягування мишею. Так що, Вам не доведеться використовувати HTML код для створення нових елементів або вдаватися до допомоги CSS стилів для настройки відображення елементів.

Бачите закріплене меню зліва вгорі? Тут представлені такі розділи як: «Дизайн», «Сторінки», «Медіатека» і «Налаштування». Кожен з цих розділів допоможе Вам з певним аспектом:

 • По-перше, в розділі «Дизайн» Ви можете налаштувати відображення тексту (вибрати шрифт, розмір шрифту, стиль і т.д.) Також Ви можете налаштувати колірну палітру або ж використовувати зручний Інструмент вибору кольору.
 • У розділі «Сторінки» Ви зможете налаштувати відображення кожної сторінки, а також додати ваш контент. Легкодоступна адмін панель з випадають меню містить панель «Віджети». Тут Ви знайдете все елементи інтерфейсу, які можуть Вам знадобитися: «Зображення», «Текст», «Відео», «Меню», «Контактна форма» та інші.
 • Просте додавання блоків в контейнери і розділових рис створює просторий сайт, який виглядає сучасно і привабливо. Таким чином, онлайн конструктор сайтів MotoCMS дозволяє перетворити шаблон в готовий сайт за кілька годин.
 • У вкладці «Медіатека» Ви будете зберігати зображення, відео та аудіофайли.

 • Окрема вкладка «Блог» дозволяє додати повноцінний блог. Це стане в нагоді як власникам сайтів-портфоліо, так і власникам комерційних сайтів.
 • Розділ «Налаштування» включає все необхідне для настройки загальних параметрів роботи. Тут Ви знайдете такі настройки як: мова, перенаправлення, інтеграція сторонніх сервісів, статистика сайту і т.д.

адаптивний дизайн

У всіх шаблонів повністю адаптивний дизайн. Кожен шаблон створений таким чином, що він виглядає бездоганно як на персональних комп’ютерах, так і на планшетах і смартфонах.
Конструктор сайтів MotoCMS також повністю адаптивен. Більше немає необхідності налаштовувати відображення нових блоків для кожного типового дозволу екрану окремо. Конструктор готових сайтів зробить цю роботу за Вас!
Більш того, також існує розділ «Розміри і значення». Цей розділ дозволяє додатково налаштувати відступи, поля та інші аспекти відображення сітки сайту вручну. І це не єдиний приклад того, наскільки конструктор сайтів MotoCMS одночасно простий і гнучкий!

можливості СЕО

Конструктор готових сайтів і шаблони MotoCMS мають широкі можливості оптимізації для пошукових движків. Так, в конструкторі Ви знайдете посторінкові настройки SEO. Наприклад, Ви зможете змінити посилання сторінок і постів, назви сторінок, мета-опису, ключові слова і т.д.
Схожі настройки (назви, властивості “alt”, описи) також доступні для зображень, що, звичайно, важливо для СЕО. Більш того, Ви можете задати властивості “no-follow” і “no-index”, а також тег “rel = canonical”. Цим, навряд чи, може похвалитися будь-який інший сайт з онлайн!
Ви можете також легко підключити Аналітикові Google, лічильник Яндекса і Інструменти розробника в розділі «Налаштування» адмін панелі MotoCMS. Так, Ви будете в курсі наскільки хороший Ваш ресурс з точки зору СЕО. Більш того, Ви зможете налаштувати додаткові параметри, які покращують позицію.

Швидкодія та підтримка сайту

Швидкість завантаження вкрай важлива для будь-якого комерційного сайту. Вона в значній мірі впливає на те, як високо Google позиціонує сайт на сторінках результатів пошукової системи. На щастя, всі шаблони оптимізовані для максимальної швидкості. Потенційний клієнт не встигне й оком моргнути, поки йде завантаження.
Цілодобова технічна підтримка при створенні сайту – це мрія кожного новачка, яку з радістю виконає MotoCMS. Незалежно від часу доби і складності вашого питання, Ви можете звернутися в центр технічної підтримки, використовуючи чат, мобільний зв’язок або електронну пошту. Фахівці не залишать Вас доти, поки проблема не буде вирішена.

Створення інтернет-магазину

Онлайн конструктор сайтів MotoCMS дозволяє з легкістю перетворити сайт в інтернет-магазин. Для цього достатньо підключити плагін електронної комерції і налаштувати інтернет-магазин відповідно до ваших уподобань.
Більш того, недавно команда розробників MotoCMS представила ряд шаблонів інтернет-магазинів. Такі шаблони мають всі необхідні настройки для створення повноцінного онлайн магазину. Ви зможете з легкістю додавати товари, працювати із замовленнями і отримувати платежі. У свою чергу, користувачі вашого ресурсу отримають в своє розпорядження повноцінний електронний магазин зі зручною сортуванням товарів і простим процесом оформлення замовлення.

Шаблони і ціни

MotoCMS пропонує більше 2500 шаблонів для різних галузей комерції та особистих потреб. Ви знайдете сайти-портфоліо для фотографів, сайти для кафе, салонів краси, будівельних фірм, і т.д. Більш того, доступні багатоцільові шаблони, які включають ряд дочірніх тем оформлення і сильну технічну базу.
В даний час будь-який з шаблонів доступний зі знижкою за ціною $ 169. Купивши шаблон, Ви автоматично можете використовувати конструктор готових сайтів MotoCMS для будь-яких ваших цілей. Більш того, професійна установка шаблону і додаткові віджети також включені в пакет.

висновки

Конструктор сайтів MotoCMS – це просте і зручне рішення для створення сайту. Нижче перераховані основні переваги даного конструктора:

 • Тисячі шаблонів для різних галузей комерції;
 • Створення і зміна контенту за допомогою Drag&Drop;
 • Велика колекція віджетів;
 • Адаптивний дизайн;
 • Потужна СЕО-оптимізація;
 • Можливість створення інтернет-магазину;
 • Безкоштовна цілодобова технічна;
 • Регулярні оновлення, доступні в адмін панелі.

Ось таке вийшло цікаве опис. Якщо під час роботи з даною платформою виникнуть питання, то сміливо звертайтеся. Сподіваюся дана стаття буде вам корисна.

Ссылка на основную публикацию