Onenote що це за програма і чи потрібна вона?

Програма Onenote є стандартним додатком для Windows 10. Практично кожен користувач Windows 10 може знайти її у себе на комп’ютері.

Програма onenote в меню «Пуск»

Але ось далеко не кожен знає що це за програма і навіщо взагалі вона потрібна.

У даній статті ви дізнаєтеся відповіді на ці питання. Ми постараємося максимально коротко і зрозуміло розповісти вам про Onenote.

Для чого потрібна Onenote?

Цей додаток створювалося компанією Microsoft як програма для написання щоденних нотаток. Організацій та приватних осіб. Вона повинна стати вашим щоденником, де б ви писали про все, про що хотіли.

У Onenote присутній багатопрофільність. Тобто на одному комп’ютері кілька людей можуть вести свої особисті записи паралельно один з одним. Кожен у своєму окремому профілі.

Можна входити в свій профіль з різних комп’ютерів і пристроїв по всьому світу, де є інтернет і програма Onenote. Таким чином ви будете мати доступ до своїх записів практично звідусіль.

Як користуватися Onenote?

Після того, як ви запустили програму в перший раз вам буде запропоновано створити обліковий запис або увійти з уже існуючою. Важливо знати, що потрібно саме обліковий запис Microsoft.

Вхід в обліковий запис Microsoft для роботи в Onenote

Варто знати, що якщо ви реєструєте новий обліковий запис Microsoft під час входу в програму OneNote, то відразу після цього при вході в комп’ютер у вас буде запитуватися пароль від цієї самої зареєстрованої облікового запису microsoft.

Прибрати цей запит пароля можна буде за цією інструкцією.

Після того як ви авторизувалися в програмі Onenote ви можете створювати нові сторінки з записами. Причому є можливість розпізнавання рукописного тексту прямо з екрану сенсорного пристрою.

Перший вхід в програму Onenote

На сторінки з записами можна вставляти фотографії і зображення, а також робити власні малюнки.

Малювання в Onenote

Як видалити Onenote?

У необхідності наявності даної програми на своєму комп’ютері кожен користувач повинен вирішити сам. Чи буде він залишати будь – які записи в програмі Onenote.

Але якщо ви все таки вирішили її видалити, то зробити це можна в такий спосіб.

Запускаємо Windows PowerShell через пошук windows 10 від імені адміністратора.

Ссылка на основную публикацию