Огляд сайту – Olympia-Seo

Пакувальні матеріали стретч плівка.

Сайт Olympia-Seo пропонує своїм користувачам кілька видів заробітку електронних грошей і персональну реферальне посилання, по якій кожен може залучити в проект як своїх близьких друзів і хороших знайомих, так і незнайомих користувачів.

Тут кожному буде запропоновано поспілкуватися з іншими користувачами в Чаті, взяти участь в конкурсах або поторгуватися на біржі рефералів. Професійні навички і вік користувачів не мають значення.

Початківцям рекламодавцям цей рекламний сервіс пропонує свою допомогу в пошуку перших клієнтів і унікальних відвідувачів, відстежує і ліквідує Автокликер, а також не допускає створення мультіаккаунтов. Крім цього, на Olympia-Seo доступна послуга «Тест-драйв», скориставшись якою, веб-майстер отримує перше п’ятдесят відвідувачів безкоштовно.

Кожному користувачеві, чи займається він просуванням власного ресурсу, набирає команду рефералів або заробляє на кліках, надається особистий кабінет, щоденний бонус в WMR, конкурси та подарунки від реферера, швидку і чуйну технічну підтримку.

Реферальная система на сайті дворівнева, оплата на WebMoney проводиться моментально. Відомості про статистику оновлюються кожні 10 хвилин.

Відгуки:

Я пробував працювати з Olympia-Seo. Виходило заробляти копійки так, як мала кількість посилань. З виведенням грошей проблем не було. Часу шкода.

Сама не пробувала, але за відгуками знайомих, багато витрачаєш часу, а заробляєш копійки. Тому я навіть не тала знайомиться з цим сайтом.

Тепер на будь-якій подібній роботі заробіток залежить найбільше від кількості рефералів, якщо останніх нема, то і грошик заробляється копійчана … а часу витрачається дуже багато.
Спробувати варто, але що б був хороший результат, доведеться потерпіти і добре попрацювати над розкруткою свого заслання.

Все правильно, на перегляді посилань багато не заробиш. А спробувати побудувати реферальную структуру – цікаво і можна більше заробити.

Сайт непоганий, та й дизайном може похвалитися. Шкода, що ссилочек замало, але це справа часу, на старті компанії жоден проект не має так багато корисної інформації про заробіток. Спробуємо попрацювати, час розсудить.

Ссылка на основную публикацию