Огляд нової версії плеєра Winamp 2020

Плеєр Winamp був випущений в 1997 році, після чого переходив від одного власника до іншого. Останнє оновлення плеєра доводилося на 2013 рік. За п’ять більше не додавалося будь-яких нових функцій, також не було новин і від розробників. Однак зовсім недавно представники компанії Radionomy Group заявив, що нова версія плеєра буде доступна для скачування в 2019 році.

Що буде нового

За запевненням розробників нова версія збереже весь старий функціонал і логіку інтерфейсу, проте деякі його елементи все ж будуть перероблені. Основний акцент буде зроблений на мультиплатформеність. Нові версії 2019 року буде доступні як на комп’ютерах, так і на мобільних пристроях.

Користувачі зможуть отримати новий досвід прослуховування і взаємодії з плеєром. Оновлена ​​програма поєднає в собі можливість прослуховування аудіофайлів з пристрою користувача, хмарних сервісів. Додатково з’явиться функція прослуховування радіо і подкастів. За словами генерального директора компанії, сьогодні користувачам приходить переходити з одного плеєра на інший, якщо вони хочуть послухати музику на пристрої, а потім який-небудь подкаст. Це не зовсім зручно, отже, на ринку буде попит на такий продукт, який зможе позбавити користувача від непотрібних рухів. Таким продуктом в ідеалі повинен стати Winamp.

передумови

Ще у вересні 2018 року ходили чутки про те, що плеєр скоро «помре». Однак генеральний директор компанії недавно спростував ці чутки, заявивши про майбутній оновленні в 2019 році. У вересні того ж року було випущено невелике оновлення, покликане виправити проблеми з сумісністю в Windows 10. Крім того, в цьому оновленні були видалені або зроблені безкоштовними спочатку платні функції плеєра, які впроваджувалися ще в 2002 році. Однак дане оновлення поки не вийшло в широкий доступ. За планом вона повинна «побачити світ» в жовтні 2018 року.

Читайте також: Оновити Adobe Flash Player для Windows 7 Apple випустила MacOS Mojave: що нового, як встановити, які пристрої підтримуються Крах плагіна Adobe Fash Player в Мозіль що робити Завантажити КМП плеєр безкоштовно російською мовою

Більше ніякої інформації про прийдешнє глобальному оновленні плеєра Winamp невідомо. Також залишається загадкою чи збереже даний продукт свій поточний товарний знак або отримає якийсь новий. Цілком можливі зміни в ліцензійній угоді, однак з цього приводу офіційні особи компанії Radionomy Group поки не дають ніяких коментарів, відповідаючи, що зміни в ліцензійній угоді не головна мета компанії.

Ссылка на основную публикацию