Огляд маркету Мобогеній на Андроїд

Якщо ви є щасливим володарем андроїд-платформного телефону або планшета, ви, напевно, хоча б раз мріяли про те, щоб всі програми, ігри та офісні програми можна було скачати з одного-єдиного сайту, а не шукати протягом години потрібну річ разом з гуглом.
[Metaslider id = 249]
Однак до недавнього часу, обзавестися подібним сервісом не було можливості, оскільки андроїд тільки розвивався і банально не міг ось так запросто об’єднати все потрібне і безкоштовно доступне на одному ресурсі. Але розробники не стоять на місці, тому в світ вийшла цікава і досить корисна програма Мобогеній (Mobogenie), про яку ми і поговоримо з вами далі.

Увага: завантажуючи цю програму на свій гаджет – ви дієте на свій страх і ризик. Оскільки Mobogenie не має підтримки офіційних джерел Android.

призначення програми

Як ви вже, швидше за все, здогадалися, дана програма являє собою не що інше, як сервіс, що дозволяє власникам андроїд-пристроїв підключатися і завантажувати все, що душа забажає. На вибір тут відео і аудіо ролики, фільми, програми, програми, а також безліч корисних і дуже потрібних на телефоні і планшеті доповнень і оновлень. До речі про останніх.

Mobogenie – це, мабуть, єдиний сервіс в усьому Інтернеті, який дозволяє без проблем завантажити нормальне оновлення останньої версії. Іншими словами, якщо раніше ви ламали собі голову над тим, як оновити андроїд і не напоротися на черговий деформований файл, з Мобогеніем про таких думках можна забути і радіти життям.

Крім усього іншого, ця програма дозволяє керувати вашим пристроєм, що працює на платформі андроїд. Зокрема, встановивши Мобогенія на комп’ютер, ви отримаєте доступ до календаря, органайзеру, записнику, а також більш закритим функцій: паролю і PIN-коду, блокування системи і т.д.

Однак заздалегідь застережемо – якщо ви не впевнені в тому, що знаєте призначення тієї чи іншої функції, бажано не змінювати її значень, оскільки сервіс має автопам’яті, а це значить, що всі ваші зміни можуть стати незворотними.

Найкорисніші функції програми

На думку самих розробників Мобогенія, а також численних користувачів програми, найбільш корисною і потрібною кожному є функція резервного копіювання всієї пам’яті телефону. Якщо виражатися більш простою мовою, за один клік ви зможете зберегти всю існуючу на пристрої інформацію до себе на комп’ютер, з її подальшим читанням і передачею.

При цьому не можна не помітити того факту, що зворотне копіювання (тобто, з комп’ютера на пристрій) може здійснюватися не тільки на ту платформу, звідки інформація була взята, а в цілому на будь-який пристрій, що підтримує платформу андроїда.

Другий за значимістю функцією є Root – доступ до кореневих папок і системі вашого пристрою, про що вже згадувалося нами вище. Незважаючи на те, що розблокування графічного ключа телефону або планшета Мобогенію ще (!) Недоступна, тут присутня безліч функцій щодо зміни та управління файлами, їх редагування і навіть самостійного очищенню пристрою від нагромадилося сміття.

Ссылка на основную публикацию