Огляд гри Regeria Hope Episode 1 (Android)

Я знаю, про що ви думаєте. Це жіноча версія Phoenix Wright. І ви, в загальному і цілому, мають рацію. Це воно.
В процесі гри неможливо позбутися відчуття, що розробник просто переробив популярну японську драму. Але, як я вже сказав, це тому, що так і є.

Від самого початку і до кінця, Regeria Hope Episode 1 – це любовний лист до Phoenix. Добре це чи погано, питання спірне, але одне можна сказати точно – якщо ви фанат Phoenix Wright, вам доведеться дуже сильно постаратися, щоб не полюбити судову драму Regeria Hope.

Ваш клієнт був звинувачений у вбивстві своєї дружини. Злочин, який не звучить особливо інтригує, поки ви не дізнаєтеся, що вона була отруєна в день свого весілля, поки вона ще була в гарному білосніжному платті. Це, насправді, відмінна зав’язка, і ви вступаєте в гру в той момент, коли втратив розум чоловік вже на лаві підсудних.

Природно, ви вірите в його невинність, але досить складно заперечувати цілу пачку доказів, які свідчать про протилежне. Але, головне завдання в Regeria Hope Episode 1, це не зовсім правосуддя. Ви, точніше ваш герой, це дуже цікава особистість. Вам мало просто виправдати бідолаху, вам ще потрібно знайти справжнього вбивцю. У підсумку, вам потрібно бути і адвокатом, і приватним детективом в одній особі.
Ваш клієнт знаходиться в стані шоку і не в може сам себе захищати. Тому вам потрібно його підготувати до складної процедури розслідування, щоб він в процесі не скис остаточно, або взагалі не наклав на себе руки (не в прямому сенсі).

Вам також потрібно бути дуже уважним, вислуховуючи різних свідків, не всі з яких обов’язково приємні громадяни. У них у всіх є свої скелети в шафах, що може або допомогти, або навпаки заплутати. Один з них реальний вбивця, за яким ви полюєте.

Механіка судових сутичок також інтригує, як і сама історія. І суть не в точності і чесності, а впевненості, з якою ви уявляєте свого клієнта. Якщо хтось із свідків виявляється досить агресивним, і ви втрачаєте нерв, то суддя стає все суворіше і суворіше, і його складніше в чомусь переконати. Спочатку здається, що підтримувати рівень впевненості в належному стані не складно, але коли ви ще намагаєтеся зрозуміти правду за допомогою нестиковок в показаннях свідків, то балансувати стає не просто.

Regeria Hope Episode 1 – не дуже довгий епізод, і цілком можливо, що ви розправитися з ним за один присід. Це не мінус. Той, хто обожнює подібні історії, проковтне цю гру, як чергову серію улюбленого шоу.
У тому, що стосується візуальної частини в Regeria Hope Episode 1, то тут потрібно ще попрацювати, якщо гра прагне відрізнятися від Ace Attorney не тільки набором персонажів. Хоча історія і базові основи тут на належному рівні. З нетерпінням чекатимуть Regeria Hope Episode 2.

плюси:

– Відмінна зав’язка;
– Інтригуюча історія;
– Простий і захоплюючий геймплей.

мінуси:

– Занадто сильно нагадує Phoenix Wright.

Ссылка на основную публикацию