Огляд гри Air Control

Air Control – це гра для операційної системи Android, в якій ви приймете на себе обов’язки авіадиспетчера. Відразу варто відзначити: це досить специфічна гра: і головоломка, в якій потрібно прораховувати кожен рух, і захоплююча на кілька годин аркада.

Вся ваша робота авіадиспетчера буде полягати в тому, щоб розрахувати траєкторії руху всіх, хто знаходиться в небі літальних апаратів і успішно посадити їх на спеціальну посадочну смугу, не давши їм зустрінеться і зіткнутися в повітрі.

На даний момент випущено цілих три версії гри: Air Control Lite (безкоштовна), Air Control (93,27 руб.) І Air Control HD (139,93 руб.). Сенсу встановлювати платні версії немає, так як для більшості людей це гра на один день. У платних версіях просто додані декілька нових карт, дизайн яких не спрощує і не усложнаяет гру. Можна завантажити платні версії з неліцензійних сайтів, але тоді безпеку вашого пристрою буде під загрозою. Тому ми пропонуємо вам спочатку пограти в цю гру на безкоштовній основі, щоб потім самому визначитися, чи потрібна вам платна. Для того, щоб допомогти вам, в кінці статті буде порівняння інтерфейсу платній версії з безкоштовною.

Почнемо. Безкоштовна версія називається, як було сказано вище, Air Control Lite і в Play Market виглядає ось так:

Після завантаження та установки відриваємо гру і бачимо досить примітивне і непоказне головне меню, в якому можемо вибрати карту (на безкоштовній версії їх не надто вже й багато) і почати гру. Також в меню присутня досить нав’язлива реклама, якої немає в платних версіях.
Відразу тиснемо по “Start Game” і розуміємо, що не можна судити про гру по її головному меню. Весь геймплей зроблений якісно: потрібно «довести» літак до призначеної йому смуги, малюючи траєкторію його руху пальцем. Графіка навіть у безкоштовній версії на висоті. Навіть на досить слабких пристроях гра працює без подлагіваній і підвисань, що не може не радувати. Щож, дочитали до середини статті, значить ви і справді любите гри, а значить рекомендую зайти на сайт NextGame http://nextgame.com.ua/ – це рай для геймерів.Після першої невдачі, зіткнення двох літальних апаратів, знову вистрибує непривабливе табло рахунку, на якому ми бачимо ще більше реклами.

Після кількох тренувань у нас вже виходить садити все більше і більше літаків, тим самим збільшуючи складність. Але потрібно віддати належне грі: щоб набрати дійсно багато очок, необхідна деяка вправність.

Також потрібно розуміти, що надії на поліпшення інтерфейсу – головного мінуса гри – безглузді. Останнє оновлення і платною, і безкоштовної версії було цілий рік назад. Більше оновлень не передбачається.

Дуже шкода, адже це дуже перспективна гра з величезним потенціалом розвитку.
А тепер давайте подивимося, чим платна версія відрізняється від безкоштовної і які в ній є карти, недоступні в Air Control Lite.
Ссылка на основную публикацию