Огляд флешок з високою швидкістю і оптимальними параметрами

Починаючи з часу, коли з’явився перший комп’ютер активно розроблялися різні пристрої, які могли б допомогти в перенесенні інформації між двома апаратами. Пройшовши етап дискет і приводів для компакт-дисків, розробники прийшли до стандарту USB носіїв інформації. Сьогодні флешка це вже не новина, а необхідність, оскільки не всі дані можуть бути передані через мережу Інтернет, та й не скрізь є цей самий Інтернет. У статті мова піде про те, які флешки будуть володіти найоптимальнішими параметрами для користувачів різних категорій і як їх вибрати.

Основні параметри флешки

На сьогоднішній день флешку можна підбирати за кількома критеріями, серед яких є як основні, так і додаткові пов’язані з дизайном і різними модифікаціями.

  1. Ємність. Багато хто вважає основним параметром саме обсяг тієї пам’яті, що міститься на носії інформації. Тому і цінові характеристики флешок безпосередньо залежать від того яке значення приймає цей параметр. Вибирати в даному випадку варто флешку в залежності від того, яку інформацію передбачається на ній зберігати. Для офісних працівників з великим об’ємом документації цілком вистачить і версії 4-8 Гб, а застарілі версії на 2 Гб можуть порадувати тих, чий бюджет не передбачає одноразової покупки більш дорогого пристрою. Якщо ж ви любитель перегляду фільмів на плеєрі, що володіє USB роз’ємом, або ваша магнітола підтримує даний стандарт підключення, то варто підібрати більш об’ємну версію – від 16 до 64 Гб. Версії ж розміром від 128 Гб стають таким собі жорстким диском, при використанні якого виникає інша потреба, яка полягає в швидкості обробки даних переміщуються з носія і на нього.
  2. Швидкість читання і запису. Насправді кожна людина, мало-мальськи розбирається в комп’ютерах, розуміє, що швидкість передачі інформації флешкою ​​в обох напрямках набагато важливіше того, яким обсягом володіє флешка. Суть питання полягає в тому, які процеси зможе виконувати карта пам’яті. Стандартні версії зі швидкістю читання до 18-25 Мб / с відмінно підійдуть для користувачів займаються виключно документообігом і періодично переглядають фільми і слухають музику з карти, однак їм доведеться почекати, перш ніж файли будуть завантажені на флешку або в комп’ютер з неї. Новітні ж розробки зі швидкістю передачі даних до 250 Мб / с є унікальними за своєю функціональністю і цілком можуть замінити звичайний жорсткий диск в тому плані, що на них навіть можна встановлювати операційну систему і працювати вона буде дуже навіть оперативно.
  3. Дизайн і функціональність. Вторинними параметрами флешки є: матеріал виготовлення корпусу, блокатори записи, розміри і т.д. Спиратися на них при виборі може лише людина недосвідчений і звичайно ж той, хто підбирає тематичний подарунок одночасно є практичним. Саме таким може стати флешка виконана в оригінальному стилі з нанесеним логотипом серіалу, гербом улюбленої футбольної команди, фірмовим знаком або іншим знаковим зображенням.

Детальніше про швидкість

Визначившись раніше з тим, що швидкість роботи флешки є її основним параметром, варто перейти до більш докладного розгляду даного параметра і синхронізувати отримані дані з виробниками подібних пристроїв. Природно розглядати в нашому випадку варто ті флешки, які найбільше підходять для середньостатистичного користувача здатного викласти кругленьку суму за практичний пристрій. Тому ми зупинилися на флешках об’ємом в 64 Гб і вивели кращі варіанти за швидкістю читання і запису.

Кращим по верхньому значенню пристроєм стала флешка SanDisk Extreme, тому що можна домогтися показника зчитування більш ніж в 184 Мб / с, а записуються дані на неї при швидкості більше 130 Мб / с.

Наступними представниками даної категорії USB накопичувачів стали моделі виробництва:

  1. TOSHIBA.
  2. СОКОЛ.
  3. Corsair.
  4. Samsung.
  5. Lexar.
  6. Netac.
  7. При тому, що найбільш відомими для багатьох все ж залишаються флешки від Transcend і Kingston.

Флешка є невід’ємною частиною робочого процесу багатьох людей, а для кого-то незамінним помічником в організації дозвілля, тому і вибір її варто засновувати на найважливіших умовах. Щоб отримати найбільш задовільний для себе пристрій найкраще робити свій вибір з тих моделей, що поєднують в собі обсяг і швидкість, а потім вже решта варіанти ділити за ціновими категоріями і здійснювати покупку.

Ссылка на основную публикацию