Огляд AdwCleaner – безкоштовної програми для видалення реклами

Утиліта AdwCleaner видаляє рекламні програми з комп’ютера, чистить сміття – і тому прискорює роботу комп’ютера в цілому. Пропонуємо невелику інструкцію, як завантажити, встановити і працювати з програмою AdwCleaner.

Завантаження і установка

Програма безкоштовна і не вимагає установки. Перейдіть на офіційний сайт і скачайте портативну версію. Запустивши скачаний exe-файл, ви відразу потрапите в головне вікно програми.

Як бачите, ми вже користувалися цією програмою раніше. Вона запам’ятовує, коли був останній скан, скільки помилок було виявлено.

Російський інтерфейс можна виставити в налаштуваннях. Перейдіть у вкладку Settings, знайдіть вкладку з вибором мовою і виберіть зі списку «Русский».

Видалення реклами в AdwCleaner

Інтерфейс розділений на п’ять вкладок: панель управління, карантин, лог-файли, настройки та помічник.

Для початку сканування досить натиснути синю іконку «Сканувати» (або «Scan Now» в англомовній версії) на головній сторінці. Запуститься перевірка, внизу буде відображатися час, число перевірених об’єктів і знайдені несправності.

Дочекайтеся закінчення перевірки. Щоб видалити виявлені загрози, клікніть по синій іконці «Очистити і відновити».

Програма повідомляє про те, що припиняться всі процеси на комп’ютері, якщо ви продовжите видалення загроз. Переклад зроблено невдало – не зрозуміло, з якої іконці кликати.

Ми скликали по першій в надії на слово «потім». Виявилося, що саме перша ікона закриває всі процеси і видаляє рекламу. Тому, якщо ви хочете відкласти перезавантаження, клікайте по правій.

Після видалення нам пропонують перезавантажити комп’ютер. Причому відмовитися не можна. Перезавантажити, щоб завершити видалення реклами повністю.

Після перезавантаження ПК програма запуститься автоматично і повідомить про успішну перевірку. Можете подивитися докладний звіт, клікнувши на зазначену кнопку.

AdwCleaner – безкоштовна програма для видалення рекламного ПЗ з комп’ютера. Вона зручна, є російська мова і сканує комп’ютер дуже швидко (у нас перевірка зайняла 41 секунду).

Ссылка на основную публикацию