Оформлення споживчого кредиту

Що б там не розказували банкіри, але на кожні двадцять покупок тих же холодильників, або навіть автомобілів, чи не половина береться в кредит. І така тенденція зберігається вже кілька років поспіль. Що ж так приваблює людей в споживчих кредитах?

А тут все цілком зрозуміло. З кожним роком, банки намагаються придумати все більш привабливі умови. Іноді це пов’язано з не зовсім точними формулюваннями. Особливо цим грішать цільові кредити в роздрібних мережах. Чого варта одна лише «безвідсоткова розстрочка». Для банку оформлення споживчого кредиту – джерело доходу. Тому, наївно вважати, що ви та сама друга миша, якій дістається безкоштовний сир. У банку завжди є запасні мишоловки.

Ні, вас ніхто не обманює в самому реченні. Якщо написано «0», значить нуль відсотків. Тільки комісії і обслуговування по підсумковій сумі можуть перевершити ті 20% стандартних ставок, які зараз є майже скрізь. І тут вже питання, наскільки вам це потрібно – переплачувати 15-30% за швидкість і простоту оформлення. Це, коли мова йде про експрес-кредитування та інші красиві маркетингові рішення, які зараз так часто використовуються банками.

Процедура оформлення споживчого кредиту.

Для того, щоб отримати споживчий кредит, від вас вимагається наступне:

1 Отримати на роботі довідку про доходи. Звичайно потрібно надати звіт за термін від трьох до шести місяців.

2 При цьому, ви повинні пропрацювати на одному місці не менше півроку.

3 Зрозуміло, при собі необхідно мати документи, які підтверджують вашу особистість.

4 Ви повинні бути прописані і зареєстровані в странегороде, де проходить процедура оформлення кредиту.

5 Вам знадобиться заповнити просту анкету, в якій вкажете дані про себе, доходи, в тому числі – сімейних, наявність квартири, машини і іншу інформацію.

6 Вік. Це важливий фактор. Більшість банків починає оформляти кредити тільки тим клієнтам, яким є 21 рік. Зв’язуватися з пенсіонерами вони теж не люблять. Тому, максимальний вік обмежений 64 роками.

Ваш паспорт і дані з податкової перевірять, з’ясують інформацію про роботу і максимально швидко повідомлять вам про рішення банку. Не факт, що воно буде позитивним. Особливо, якщо при перевірці знайдуть проблеми в кредитній історії. До слова – саме погана кредитна історія – одна з основних причин відмов.

Ссылка на основную публикацию