Один користувач сказав … Розвінчуємо міфи про iPhone

Сьогодні все більше і більше користувачів в світі вибирають продукцію Apple, яка, без сумніву, має масу переваг, будь то стильний дизайн, продуктивність або потужна оптика. Але з ростом популярності iPhone зростає і число чуток і міфів, пов’язаних з ним. Сьогодні ми постараємося розібратися, чи відповідають вони дійсності чи ні.

iPhone – телефон №1 за популярністю в світі

На сьогоднішній день створюється враження, що продукція Apple завоювала ринки в усіх країнах і куточках земної кулі і що більшість користувачів використовують пристрої на iOS. Однак це не відповідає дійсності, тому що пальму першості по сей день утримують пристрої, що працюють на операційній системі Android. Дивлячись же на статистику використання телефонних апаратів, можна зробити висновок, що iPhone займає лідируючі позиції в США, Австралії і Великобританії, маючи суттєвий відрив від конкурентів, в інших регіонах популярніші апарати інших виробників. Проте, не можна не відзначити постійне зміцнення позицій iPhone.

Екран iPhone швидко зіпсується без захисної плівки

Гарна спроба, виробники аксесуарів, але правда полягає в тому, що екран пристрою виконаний з вкрай міцного матеріалу, який складно не те, що розбити, але і подряпати. У кожному новому пристрої матеріал, що закриває екран, постійно модернізують, для того, щоб телефон довгий час зберігав первозданний вигляд. А якщо ви все-таки примудрилися впустити телефон з великої висоти, то будьте впевнені – плівка вам не допоможе.

В iPhone немає функції друку з пристрою

Формально це дійсно так, але це легко виправити, встановивши додаток AirPrint. Але і тут, на жаль, є підводні камені, так як не всі моделі принтерів підтримують такий формат друку. Проте, друкувати файлів з Apple iPhone 7 можна.

Чим довше заряджати, тим швидше вбиваєш … акумулятор

Теж не більше, ніж оману. Акумулятор і його зарядка здійснюються таким чином, що дійшовши до значення 100%, пристрій припиняє подачу енергії і перестає заряджатися. Через деякий час, коли заряд падає на один відсоток, зарядка акумулятора відновлюється. Тому сміливо можете залишати телефон на зарядку на ніч.

Чим більше додатків, тим вище швидкість розрядки

Єдине, на що впливає кількість додатків, так це на обсяг пам’яті в сховище. Батарею посадити можна тим швидше, чим частіше використовувати iPhone. Інша справа – кількість запущених додатків. Так ось, якщо вони працюють фоном, це негативно позначається на рівні заряду батареї.

Краще не полінуйтеся змахнути ті додатки, які вам поки не потрібні, це заощадить вам час роботи пристрою, особливо якщо під рукою немає зарядного пристрою.

Виявляється, що більшість помилок про iPhone залишаються помилками і не мають під собою ніяких підстав.

Ссылка на основную публикацию