Однокласники реєстрація

В Однокласники реєстрацію необхідно пройти кожному, хто хоче зайти на ресурс і знайти своїх знайомих в цій популярній соціальній мережі. Процес реєстрації на сайті досить простий, але для тих, хто зіткнувся з ним вперше, варто описати його докладніше.

 Одноклассники.ru реєстрація на сайті (безкоштовно)

  • Заходимо на, тиснемо на кнопку з написом «Реєстрація».

  • Після цього з’явиться вікно анкети з полями, які потрібно заповнити.

  • Для цього ставимо курсор в вибране поле і за допомогою клавіатури вводимо свої дані. спочатку – ім’я та прізвище. Поруч з датою народження розміщуються три блоки з символом трикутника, при натисканні на який відкривається, що випадає. Знайдіть в ньому і вкажіть власний день, місяць, рік народження. За умовчанням вибраний чоловічий підлога. Якщо ви жінка, то відзначте гурток навпроти слова «жіночий». Поле з назвою «Країна проживанняя »зазвичай визначається автоматично. В іншому випадку натисніть на список, що випадає, щоб відшукати свою країну. Потім в полі, розміщеному нижче, вводимо своє місто. До цього все було просто, але такі два пункти можуть викликати труднощі у новачків. Тому, розглянемо їх уважніше.

Реєстрація в Одноклассниках – логін і пороль

  • Будь-якому користувачеві для входу на ресурс необхідно унікальне ім’я, тому що двох однакових бути не може. Таке ім’я називають «Логіном», придумується він самостійно. Вказують його у відповідному полі виключно латинськими літерами, для чого слід змінити розкладку клавіатури на англійську варіант. У разі, якщо такий логін вже закріплений за іншим користувачем, вам запропонують змінити його. У ролі логіна може виступати адресу діючого поштової скриньки, якщо у вас він є.
  • Після цього слід придумати і написати в поле пароля комбінацію, яка охороняє вашу особисту сторінку від непрошених користувачів. Правила вибору пароля: від 6 і більше знаків, включає цифри та латинські літери. Краще не застосовувати для пароля таку загальновідому інформацію, як прізвище та ім’я, дата народження. Для підвищення надійності пароля можна ввести різні символи, наприклад,! # $ & % * ^ _ +. При заході в соціальну мережу запитуються логін і пароль, тому краще їх відмінно запам’ятати. Для створення гарного пароля можна використовувати спеціальний генератор.
  • Після заповнення всієї анкети натисніть кнопку «Зареєструватися». При повністю правильному заповненні відбудеться перехід на створену сторінку, а інакше вас повернуть назад із зазначенням помилок, які треба виправити. Якщо все нормально то після натискання ви опинитеся на особистій сторінці.

  • При вході на свою сторінку прийде повідомленні з проханням написати номер мобільного телефону. Краще це зробити, адже при використанні телефону можна відновити свій профіль в разі втрати пароля або логіна, а також злому. До того ж, номер зручно застосовувати як логін при вході на ресурс. Якщо користувач не вказав телефон, то йому доступний не весь функціонал соціальної мережі.

  • Далі можете до кінця оформити свою сторінку (приватне фото і т.д), уважно читаючи все кнопки налаштувань. Після заповнення профілю по знаходять справа посиланнях друзям буде зручно знайти вас за інформацією, а ви зможете відшукати однокласників, товаришів по службі або колег. Полегшить знаходження знайомих і завантаження головної фотографії. Важливо перейти по «Додайте в свій профіль вашу школу» і ввести в потрібні розділи номер своєї школи, назва ВНЗ, коледжу, військової частини або підприємства. Всі зазначені дані після цього з’являться на сторінці як посилання на спільноти цих організацій. Пройшовши по ним легко знайти друзів. Вгорі сторінки розташовується пошукове поле, де можна написати ім’я і прізвище тієї людини, яка вас цікавить, відшукати його і додати в друзі.

З реєстрацією на сайті відкриваються унікальні можливості для спілкування і просто цікавого проведення часу серед знайомих і друзів!

Ссылка на основную публикацию