Однокласники для Андроїд. Огляд і можливості

Однокласники – одна з найбільших соціальних мереж в світі. Зрозуміло, розробники даного сайту не могли обійти стороною мобільний ринок. Офіційне додаток отримало значний набір функцій, що звичайно ж, припало до смаку постійним користувачам ресурсу.
[Metaslider id = 322]

інтерфейс

Додаток однокласників для Андроїд створювалося з метою дати людині можливість безперервно підтримувати зв’язок з усіма функціями сайту OK.ru (odnoklassniki.ru). Зрозуміло, платформа від Goggle ідеально підійшла для реалізації всіх задумів. На даний момент, програма поширюється безкоштовно і працює абсолютно на всіх версіях операційної системи. Зовнішній інтерфейс повністю ідентичний мобільної версії сайту, що буде зручно людям, які звикли відвідувати ресурс з браузера телефону.

Для ще більшого комфорту користувачів, що віддають перевагу проводити багато часу онлайн, створений зручний віджет для головного екрану. З його допомогою, всі важливі події будуть завжди перед очима, а перейти в саму програму вдасться одним кліком.

Спілкування

Що стосується набору функцій, то творці мобільного додатка однокласників на Андроїд добре реалізували спілкування в чаті з використанням смайликів, в тому числі, доступні зображення з платних преміум пакетів. Користувачі отримав доступ до безкоштовних дзвінків усередині системи, в тому числі, до відеодзвінків.

Щоб не пропустити вхідні повідомлення, вбудована підтримка спливаючих PUSH повідомлень, які завжди будуть доступні з відкидається меню у верхній частині крана.

Фото і відео

Багато хто любить соціальні мережі за те, що можна ділитися своїми фотографіями та відеороликами з людьми по всьому світу. З телефону це робити набагато зручніше, адже мультимедійний контент можна вивантажувати безпосередньо з галереї, або прямо з камери.

Після завантаження стануть доступні вже знайомі опції – щоб додати опису, редагування. Управління особистими даними – створення альбомів, зміна аватара та іншої інформації, здійснюється у такий же спосіб, що і на ПК. Треба сказати, інтерфейс досить простий і зрозумілий.

Не потрібно забувати, що Однокласники – це найбільше сховище музики і відео. Перегляд і прослуховування мультимедійного контенту реалізовано досить зручно. Пропонується використовувати або вбудовані в софт, або встановлені на пристрої плеєри.

Підсумки і можливості програми

У загальному і цілому, мобільний софт від OK.ru надає всі можливості, доступні користувачам ПК:

  1. Спілкування в текстовому чаті;
  2. Безкоштовні дзвінки і відеодзвінки;
  3. Перегляд стрічки, обговорень, списку гостей, свят;
  4. Створення та редагування груп;
  5. Завантаження фото, аудіо, відео;
  6. Прослуховування і перегляд мультимедійних файлів;
  7. Доступ до ігор;
  8. Доступ до платного контенту і його оплати;
  9. Установка віджетів на головний екран.

Завантажити, скачати описану на цій сторінці програму можна безкоштовно – вам достатньо мати будь-який сучасний смартфон або планшет з встановленої на ньому ОС Андроїд. Все просто і легко – використовуйте можливість бути ближче до дорогих людям і просто отримуйте задоволення від проведення часу за безліччю цікавих справ.

На сьогодні у мене все, сподіваюся вам принесла користь ця замітка.

Ссылка на основную публикацию