Обрізати відео великих розмірів онлайн

У століття динамічно розвиваються інформаційних технологій, частка відеоконтенту в мережі інтернет неухильно зростає. За даними статистики до 70% споживаних користувачами мобільних пристроїв інформаційної продукції є відеоролики і мобільні фільми. Серед користувачів ПК цей відсоток ще вище. Такий стан речей можна пояснити, адже відеоролик дозволяє отримати інформацію з обмеженим доступом просто і швидко, ніж за допомогою, наприклад, тексту. При цьому активну участь в створенні відео приймають і самі користувачі. Однак під час створення свого продукту нерідко виникає необхідність обрізати відео великих розмірів в режимі онлайн. Про те, як це зробити, і піде мова далі.

Вирізаємо зайві шматки відео

Кращі онлайн-сервіси для обрізки відео

Сьогодні існує досить багато відеоредакторів, що пропонують користувачам інструментарій для роботи з відеоматеріалами. Тут пропонується розглянути найбільш прості у використанні і ефективні з них. Також вам може знадобитися накласти музику на відео.

Сервіс 1. Online Video Cutter – допоможе обрізати файли AVI, 3GP, MP4, MPG,

Для початку можна розглянути сайт, що пропонує простий в освоєнні, але досить потужний інструмент для зміни розмірів відеофайлів Online Video Cutter ().

Основними перевагами його використання є інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і висока швидкість роботи, проте ресурс дозволяє обробляти файли не більше 500 Мб, що не завжди прийнятно. Хоча відеозапису, що укладаються в рекомендований діапазон, він редагує буквально в кілька кліків. Крім того для роботи на сайті не потрібно проходити процедуру реєстрації, що також можна вважати плюсом.

Щоб обрізати відео онлайн необхідно перейти на головну сторінку ресурсу, на якій можна бачити наочне меню дій. Спочатку потрібно натиснути кнопку «Відкрити файл».

Головна сторінка ресурсу Online Video Cutter

Після цього відкриється додаткове контекстне меню, за допомогою якого потрібно вибрати файл, який потрібно розділити.

Вибір змінюваного файлу

Як тільки вибір буде підтверджений, завантаження відео почнеться в автоматичному режимі. При цьому швидкість передачі даних буде обмежена пропускною здатністю мережі.

Додавання файлу

Після завантаження файлу на ресурс, стане доступним пункт меню «Обрізати», який передбачає три головні інструменти:

  • поділ відеоряду на кадри (1);
  • можливість попереднього перегляду обраного відрізка або всього файлу (2);
  • і поворот картинки на 90 градусів (3);
  • також можна буде бачити основну рядок зміни розміру файлу, бігунки якої означають початок і кінець необхідного відрізка (4).

Відрізаємо зайві частини відео

Після того, як попередні опції будуть обрані, з’явиться можливість деяких додаткових налаштувань, на кшталт зміни формату і вихідного якості ролика. Якщо все виставлено як треба, можна натискати кнопку «Обрізати».

Після закінчення процесу з’явиться перелік можливих подальших дій – скачування файлу на локальне сховище або ж збереження в одному з хмарних сервісів.

Читайте також: ТОП 5 безкоштовних відеоредакторів для новачків.

Сервіс 2. Video Toolbox відеоредактор

Ще одним онлайн ресурсом є Video Toolbox (), серед переваг якого можна відзначити розширений функціонал і відсутність обмеження за обсягом файлів, але тут потрібно реєстрація аккаунта. Після того, як власна обліковий запис на ресурсі буде активована, можна буде обрізати відео досить великих розмірів. Для цього в правій частині меню необхідно вибрати пункт «File Manager».

файл менеджер

У меню, можна буде бачити кнопку завантаження файлу, яку і необхідно натиснути.

Вибір змінюваного файлу

Після вибору і завантаження файлу він буде видно в списку, доступному для роботи. Необхідно галочкою виділити потрібний ролик і в контекстному меню вибрати «Cut / Split file».

Вибір дії для файлу

Далі з’явиться вікно з візуальним відображенням ролика у вигляді доріжки з двома бігунками, кожен з яких відокремлює початок і фінал відрізається шматка файлу.

Вибір потрібного відрізка

Після того, як потрібний відрізок буде виділено (функція попереднього перегляду відсутній), потрібно натиснути на кнопку «Convert the slice» і обраний фрагмент буде вирізаний і збережений для скачування через браузер. Знайти його можна серед інших файлів в профілі.

Сервіс 3. YouTube

В якості наступного ресурсу, який дозволяє зрізати зайві шматочки відео можна згадати відомий відеохостинг YouTube. Тут до послуг користувача надано достатньо широкий інструментарій, необхідний для роботи з відеофайлами на аматорському рівні. Для доступу до них необхідно мати акаунт в сервісах Google ().

Після того, як вхід на Ютуб хостинг буде здійснений, необхідно натиснути на кнопку «Додати відео», розташовану поруч з картинкою аватара.

Добавити відео

У меню, потрібно вибрати і завантажити файл, після чого вибрати один з варіантів його збереження (публікація або особистий доступ).

Варіанти збереження файлу

Далі необхідно перейти в менеджер відео і вибрати змінюваний файл. Після цього можна буде зайти в додаткове меню «Змінити». У верхній частині ролика стане видно додаткову панель інструментів, де потрібно вибрати «Поліпшити відео» і далі «Обрізати».

Додаткове меню дій

У меню, можна буде визначитися з тривалістю потрібного відрізка, після чого провести процес відділення непотрібних частин.

висновок

Способів того, як обрізати відео великих розмірів онлайн існує досить багато. Кожен з них має свої особливості, і вибрати найбільш підходящий можна, виходячи з конкретної ситуації.

Ссылка на основную публикацию