Обман Через Інтернет Що Робити в Цьому Випадку 2020

Обман через інтернет – міф чи реальність

Інтернет-шахрайство. ТОП 5 способів обману в мережі

Привіт, друзі! Зараз тема інтернет-шахрайства актуальна як ніколи. З кожним місяцем фіксується все більше злочинів, скоєних через інтернет. У зв’язку з цим партнер нашого блогу, компанія «InfoUniverse», підготувала свій гостьовий пост, присвячений цій темі. У цій статті ми розповімо про найпоширеніші способи обману в мережі (лохотрону), і як їх можна уникнути.

Нам часто доводиться чути про інтернет-шахрайстві, але на цей рахунок багато користувачів думають так: вже я на ці пастки не потрапляючи! Чому ж тоді ошуканих людей менше не стає? Відповідь проста. Шахраї постійно покращують свої методи, роблячи способи розлучення більш правдоподібними. Попереджений значить озброєний. Дана стаття буде корисна як новачкам, так і більш досвідченим користувачам мережі.

Лохотрон при наймі на роботу

На цей розлучення може попастися навіть досвідчений користувач. Сьогодні величезна кількість людей щодня переглядають сайти з пошуку роботи. Шахраї і тут знайшли спосіб заробити.

Створюються оголошення з вигаданими вакансіями: привабливі умови роботи, лояльні вимоги до кандидата. У таких випадках, найчастіше, спілкування відбувається по електронній пошті. Від вас брехунів потрібно лише одне: заплатите страховку при працевлаштуванні, або завдаток, і працюйте собі на здоров’я. Як правило, просять 5, 100, 200 гривень. Сума зовсім маленька – чому ні? Однак заплативши гроші, роботу ви не отримаєте, на повідомлення поштою вам більше не дадуть, а саме оголошення, швидше за все, скоро буде просто видалено.

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Фальшиві інвестиційні проекти

У пошуках легкого заробітку в інтернеті можна наштовхнутися на так звані інвестиційні компанії. В мережі з’являється десятки подібних «організацій» кожен день. Суть пропозицій для користувачів на таких сайтах одна і та ж: зробіть інвестиційний внесок і отримуйте дивіденди. Як правило, прибуток гарантується довічна. Виходить, що, розбагатіти не працюючи, може хто завгодно? Але чому ж тоді в житті таких прикладів ви не зустрічали?

Згадайте анекдот про безкоштовний сир, якого насправді не буває, тому що дурненька миша платить за нього занадто високу ціну. Гроші, які ви вкладете в цей інвестиційний проект, швидше за все, надійдуть на рахунок до шахраїв, тому що це цілком поширений лохотрон. Такі сайти існують зовсім недовго, після чого закриваються і пропадають назавжди.

позначка: в мережі існують надійні інвестиційні проекти, однак, їх приблизно 0,5% від загальної кількості. Якщо хочете дізнатися про це докладніше – пишіть в коментарях. Згодом ми зможемо підготувати статтю і на цю тему.

Онлайн та офлайн фішинг – лохотрон на всі часи

  1. підміна сайту

Вам доводилося коли-небудь отримувати на поштову скриньку рекламні або інформаційні розсилки? Повідомлення можуть приходити з банку, від платіжної системи або соціальної мережі. Будьте уважні, переходячи по посиланнях в цих листах.

Вони можуть вести на сайт, який неможливо відрізнити від справжнього. Тут шахраї застосують психологічні прийоми, щоб змусити вас ввести логіни або паролі до потрібних їм сервісів. Після цього вони отримають доступ до ваших рахунках в банку і акаунтів в платіжних системах.

Сайт-клон може являти собою інтернет-магазин, покупку квитків онлайн, аукціон і т. Д. Завжди звертайте увагу на назву домену сайту, де шахраї, як правило, змінюють 1-2 символу. Наприклад, замість «aeroflot.ru» буде стояти «aeroflot.su». Помітити складно, та й не всі звернуть на це увагу.

  1. Зняття грошей з банківської картки

Якщо в першому випадку вас обманюють за допомогою підміни сайту, то цей фішинг відбувається вже не в інтернеті. Дану схему шахраї люблять і використовують найчастіше, т. К. Це золота жила. Шахраї будь-якими шляхами прагнуть дістати дані вашої карти.

Припустимо, ви створили оголошення про продаж телевізора на безкоштовному сайті. В цей же день вам може зателефонувати покупець, який бажає придбати товар. Оскільки зараз він знаходиться далеко від вас, то готовий внести передоплату, щоб закріпити право на телевізор за собою. Від вас шахрай спробує дізнатися термін дії карти, її номер, ПІБ і, звичайно, заповітний тризначний код, без якого йому, нібито, не обійтися. Отримавши все це, обманщик переведе ваші гроші на іншу карту, або швидко зробить покупки в Інтернеті. Маючи номер з 3-х цифр, йому навіть не знадобиться пін-код!

вірусні повідомлення

Суть обману полягає в тому, що в вашому браузері відкривається сторінка з повідомленням такого змісту: «Ваш комп’ютер був використаний в протизаконних діях. МВС Російської Федерації підозрює вас в скоєнні неправомірних операцій ». На доказ наводиться стаття, згідно з якою ви будете платити штраф. Також вам повідомлять, що комп’ютер тепер заблокований. Щоб зняти блокування, вас попросять перевести суму штрафу на телефон, а натомість отримати код. Будуть і загрози: в разі відмови оплати справу буде передано в прокуратуру, а вас самого затримають оперативники. Також вас попередять, що перевстановлення операційної системи не допоможе.

На цей розлучення часто трапляються недосвідчені користувачі, а також діти, які з цікавості заходять на сайти певного змісту. Ні в якому разі не платите гроші. Вам нічого не загрожує – справжня поліція ніколи так не працює. Просто закрийте сторінку, браузер, або перезапустіть комп’ютер. Можливо, доведеться заново ОС або чистити комп’ютер від вірусів. Розлучення досить популярний, але тепер ви знаєте, що це не небезпечно.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Гроші в подарунок

Часто шахраї прикриваються новими технологіями, які потрібно тестувати, а за це отримувати величезні суми. За 10 000, 20 000 і більше гривень за день! Просто фантастика! Що ж для цього потрібно робити? Просто заплатите 150-200 гривень в процесі реєстрації і чекайте збагачення. Іноді можуть просто просити заповнити порожні поля наданими даними, а оплату обіцяють тільки після оплати передчасної «комісії», перевірки рахунку, підтвердження транзакції і т.д.

Звичайно, на вказаний вами гаманець гроші не прийдуть через який-небудь «помилки системи», «втрати платежу» і т.д. Такі ресурси в інтернеті називають просто – лохотрон. Їх дуже багато, і діють вони за однаковим принципом: реєструйся, плати невеликий внесок і отримуй багато грошей.

Даний вид обману через інтернет – один з найпопулярніших в наш час. Кожен день сотні і тисячі користувачів попадаються на такий обман. Як застерегти себе?

Не потрібно пробувати самостійно перевіряти всі сумнівні сайти. Цим вже давно займаються досвідчені фахівці компанії «InfoUniverse». Ми пишемо професійні огляди на всі лохотрони, які тільки можемо знайти в мережі. Не піддавайте себе небезпеки. Захистіть свої гроші, і гроші своїх близьких. На нашому сайті ви зможете прочитати ще більше про всі види шахрайства в інтернеті.

Ссылка на основную публикацию