Новий рядок в Ворді: прості варіанти, як ви хочете зробити відступ або абзац в word

Для того щоб набраний документ виглядав красиво і зручно читався, необхідно ділити його на абзаци. Для поділу останніх використовується новий рядок, яка не дозволяє великим обсягом слів злитися в безперервну, важко сприйняту інформацію. Іншими словами, перший рядок кожного абзацу повинна мати відступ.

Зробити це можна кількома способами, тобто за допомогою:

Причому вкрай не рекомендується намагатися виділити його пробілами, оскільки подібні дії можуть привести до оформлювальних складнощів.

Відео керівництво по установці нового рядка в ворде

Налаштування нового рядка лінійкою

Спочатку потрібно подивитися, чи активний даний елемент. Якщо немає, то необхідно зайти в пункт «Вид», знайти знак «Лінійка» і включити його, поставивши поруч галочку. Активувавши необхідний елемент, варто звернути увагу на те, що він з обох сторін має повзунки, або, як ще їх називають, маркери. Той, що праворуч, визначає відстань від текстової частини до правого краю листка.

Зліва є ще 3 повзунка. Нижній прямокутний встановлює відстань від текстової частини до лівого краю листка. Новий рядок відзначається верхнім трикутним повзунком, який необхідно виставити трохи правіше відповідає за відступ зліва.

Один з найпростіших способів завдання нового рядка в Word – використовувати стандартний функціонал лінійки

Середній трикутний маркер потрібен для установки виступу на початку абзацу. З цією метою його потрібно поставити в положення правіше від того, який відповідає за новий рядок.

Налаштування відступу за допомогою кнопки «Абзац» і кнопки Tab

Вже набраний документ, який не містить відступів, також можна відредагувати. Спочатку необхідно виділити його цілком, а потім зробити два швидких клацання лівою клавішею мишки. У вікні потрібно вибрати «Абзац», в якому, в свою чергу, відкриються нові вкладки. Увагу слід звернути на розділ «Відступи і інтервали». Навпроти «відступ першого рядка» потрібно проставити необхідне значення (1,5 см, 2 см і ін.) І клікнути «Ок». У цьому ж вікні є можливість проставити всі відступи від країв листка.

Варіанти виставлення нового рядка в Microsoft Office Word допускають і застосування кнопки Tab. З цією метою курсор слід поставити на початку 1-ої сходинки і клікнути на Tab. Якщо після виконаних дій результат відсутній, в головному меню необхідно вибрати розділ «Сервіс», далі підрозділ «Параметри автозаміни». У вкладці «Автоформат при введенні» слід поставити галку біля «Встановлювати відступи клавішами».

При установці нового рядка в тексті можна скористатися будь-яким зручним способом. Головне – вибрати один з них, оскільки застосування відразу декількох варіантів може стати причиною некоректного оформлення тексту.

Ссылка на основную публикацию