Novicorp WinToFlash що за програма і як користуватися

Якщо вам з якихось причин потрібно зробити завантажувальну флешку, наприклад, з образом операційної системи, то потрібно завчасно подбати про встановлення ПЗ, призначеного для цих цілей. Так, завантажувальний флешку з Windows можна зробити за допомогою спеціальної утиліти від Microsoft, однак багато користувачів в цьому питанні довіряють сторонньому програмному забезпеченню.

У цій статті розглянемо таку програму, як WinToFlash від Novicorp.

Створення декількох образів на одній флешки

На відміну від більшості програм схожою спрямованості, WinToFlash дозволяє записувати на одну флешку відразу кілька робочих образів завантаження. Завдяки цьому навіть на один носій може бути вміщено кілька операційних систем і програм, що вимагають завантаження зі сторонніх носіїв.

Однак, при записуванні декількох операційних систем враховуйте, що це може призвести до збоїв в роботі установчого накопичувача і / або образів на ньому.

Перенесення інформації з диска на флешку

У програму вбудовані функції перенесення інформації з дисків на флеш-накопичувачі. Наприклад, образ операційної системи з диска на сторонній носій. При цьому працездатність образу не постраждає.

Запис завантажувального образу

Головна «фішка» програми в тому, що можна зробити запис завантажувального образу Windows всього за кілька кліків, головне, щоб такий був на вашому комп’ютері. Вам буде потрібно в спеціальному вікні вказати розташування ISO-образу, а також флешку, на якій буде створено образ і запустити створення.

Увага! Перед тим, як запускати створення завантажувального образу, переконайтеся, що на флешки немає ніякої важливої ​​інформації, так як така буде видалена відразу після запису завантажувача.

Підготовка до запису

Перед тим, як робити запис на USB-носій бажано провести його деяку підготовку, а саме: зробити форматування, усунути помилки в файлової системі, якщо такі є, створити правильну структуру каталогів і т.д. Всі ці пункту можна виконати з вкладки «Етапи підготовки», відзначивши їх галочками і запустивши процедуру.

Створення завантажувача з MS-DOC

MS-DOC – це одна з перших операційних систем для масового використання, яка послужила прототипом Windows. Якщо з якихось причин вам потрібно встановити її на комп’ютер, то багато програм, призначені для створення завантажувальних носіїв, можуть не впорається з цим завданням.

Читайте також: Як створити завантажувальну флешку Windows XP Rufus – програма для створення завантажувальних флешок UltraISO як створити завантажувальний флешку – докладна інструкція Програми для створення завантажувальної флешки Windows 7

У випадку з WinToFlash весь необхідний функціонал в програмі є, і ви без проблем зробите завантажувач під MS-DOC.

форматування флешки

У програмі передбачено два режими форматування: швидкий і повний. У першому випадку видаляються тільки змісту, а в другому випадку можна поміняти файлову систему на носії.

створення LiveCD

Даний пункт підійде в першу чергу для тих випадків, коли потрібно буде зробити системну флешку не для установки операційної системи, а для її відновлення. У програмі є спеціальна вкладка, що дозволяє створити LiveCD.

Переваги та недоліки WinToFlash

У даної програми не було виявлено будь-яких серйозних недоліків, проте серед переваг можна виділити наступні пункти:

  • Є підтримка російської мови;
  • В наявності безкоштовна версія, де основний функціонал практично не урізаний;
  • Простий інтерфейс.

WinToFlas – це багатофункціональний інтерфейс для створення завантажувальних флешок під ОС Windows. Також він може працювати з завантажувальними носіями інших операційних систем, наприклад, Linux.

Ссылка на основную публикацию