Нові можливості для ІТ-фахівців в Office 2020

Компанія Microsoft не втомлюється радувати своїх шанувальників. На цей раз вона вирішила порадувати всіх оновленим пакетом Office 2013, який є найостаннішим і найдосконалішим. Тут є величезна кількість можливостей не тільки для звичайних користувачів, але і для IT-фахівців.

Які ж можливості нового пакету можуть зацікавити фахівців з інформаційних технологій?

Активація на основі ActiveDirectory

Першою такою можливістю є активація на основі ActiveDirectory. Отже, якщо Ви використовуєте продукти компанії Microsoft, то ви повинні їх активувати. Раніше така процедура була досить складною і довгою. Сьогодні вона замінилася активацією ActiveDirectory. Щоб зареєструвати продукт, Вам буде досить тільки даного інтерфейсу. Звичайно, перед цим Вам потрібно буде їх налаштувати, зокрема, потрібно буде налаштувати доменні служби. Для настройки Вам знадобиться комп’ютер з операційною системою Windows 8.

Додатки для Office 2013

Так само компанія Microsoft порадувала наявністю великої кількості додатків для Office 2013. Суть їх полягає в тому, що кожен розробник зможе створювати свої інтерфейси, як для окремих клієнтів, так і для цілих підприємств. Всі вони підтримуються будь-якими додатками з оновленого пакету, а встановити їх можна за допомогою підключення до інтернету. Самі собою ці додатки є сторінками в інтернеті. Завдяки їм Ви можете збільшувати функціональність документів, пошти та іншого. Цікавим є те, що будь-яка модифікація, зроблена, наприклад, на звичайному комп’ютері, з легкістю піде на будь-якому мобільному пристрої. При цьому Вам не потрібно буде робити ніяких перетворень. За все це в автоматичному режимі відповідає операційна система. Крім цього, адміністратор цих модифікацій може управляти, кому вони будуть доступні, а кому ні. У справі така функція є дуже корисною.

Натисни і працюй

Ще одна цікава функція для розробників в office 2013 – «Натисни і працюй». Вона створювалася для того, щоб мінімізувати час завантаження клієнтських продуктів. Працює така програма на основі віртуалізації, а так само потокової передачі інформації. У підсумку, ті операції, які раніше займали у вас кілька секунд, зараз можуть виконуватися менше однієї секунди. Така можливість робить роботу ще більш ефективною і зручною.

спільне редагування

Великою популярністю стала користуватися функція спільного редагування. Щоб Вам було зрозуміла, подібна функція реалізована компанією Google у себе в додатку. Вона дозволяє відразу декільком користувачам отримувати доступ до документа і редагувати його. Так само кожен з учасників зможе залишати в документі свої коментарі та позначки.

Крім цього, для розробника тепер доступна велика кількість додатків для моніторингу навантаження мережі, моніторингу діяльності додатків і т.д. Завдяки всім цим можливостям, можна створити велику і ефективну систему взаємодій, навіть на дуже великому підприємстві.

Ссылка на основную публикацию