Нова ефективність анонімної мережі TOR

Анонімна мережу TOR продовжує набирати популярність. З огляду на, що посилився контролю законодавців над мережевою активністю користувачів, все більша кількість останніх вважає за краще піти в тінь, скориставшись різними інструментами для забезпечення анонімного інтернет-серфінгу. І до числа найбільш популярних рішень на даний момент належить система лушпиння маршрутизації TOR. А для того щоб максимально убезпечити своїх учасників і звести нанівець всі спроби деанонімізація з боку спецслужб та інших зацікавлених структур, розробники анонімної мережі планують ввести в лад величезну кількість нових активних вузлів.

Оновлений пакет програмного забезпечення

Багато в чому, нова стратегія розробників з TOR Project спирається на ентузіазм простих користувачів, що бажають зробити власний ПК частиною анонімної мережі. Для цього буде випущений оновлений пакет програмного забезпечення для всіх популярних операційних систем, що дозволяє зробити будь-який комп’ютер вузлом TOR в лічені секунди. Спочатку все необхідне програмне забезпечення буде доступно для користувачів Android, Linux, Windws, OS X і ОС сімейства BSD, а в подальшому його портируют і на менш популярні платформи.

Фальшиві віртуальні вузли

Інша частина плану полягає в запуску величезної кількості фальшивих віртуальних вузлів, або так званих ботів. Розсортовані в випадковому порядку, вони будуть направляти по хибному шляху всіх, хто спробує простежити ланцюжок TOR і вийти на кінцевого користувача. Для цього розробникам знадобиться придбати або орендувати кілька спеціально обладнаних фізичних серверів і цю турботу бере на себе компанія Firefox, яка нещодавно також долучилася до лав захисників анонімного інтернету.

Думки третіх сторін

Новина вже викликала хвилю обурення з боку правовласників і багатьох політиків. Згідно їхню думку, анонімна мережа TOR – це розсадник різного роду шахраїв і справжній оплот сучасної кібер-злочинності, який слід якомога швидше поставити поза законом. Однак на даний момент подібне думку поділяють далеко не всі, а значить, найближчим часом анонімної мережі і її користувачам не варто побоюватися серйозних репресій.

Ссылка на основную публикацию