Ноутбук не бачить мережу Wi-Fi вашого роутера при цьому бачить інші мережі

З подібною проблемою стикається досить велика кількість користувачів Wi-Fi мереж. Це не дивно, адже зараз практично у кожного в будинку або квартирі присутній Wi-Fi роутер, що дозволяє без проводів підключати до мережі інтернет різні гаджети, будь то ноутбуки, смартфони або телевізори.

Варто відзначити, що з проблемою, коли в списку доступних Wi-Fi мереж, хоч я знаю певна мережу, можна зіткнутися не тільки на ноутбуці, але також і на будь-якому іншому пристрої з можливістю бездротового підключення до інтернету.

Причини відсутності потрібної Wi-Fi мережі в списку вибору

Відразу зазначимо, що все ніженапісанное стосується лише випадків, коли видно хоча б одна мережа вай фай. Якщо ноутбук не бачить взагалі жодної Wi-Fi мережі, то вам сюди.

Отже, основні причини:

З першою причиною повинно бути все зрозуміло. Щоб її перевірити просто підійдіть до свого роутера якомога ближче і подивіться на пристрої чи видно потрібна вам мережа.

Що стосується другої причини (найбільш імовірною), то для її перевірки потрібно зайти в налаштування вашого роутера. Для цього потрібно мати пристрій вже підключений до вашого роутеру через Wi-Fi або по дроту.

Як зайти в налаштування роутера ми докладно писали в цій статті.

Після того, як ви зайшли в налаштування роутера, вам потрібно перейти в розділ, пов’язаний з настройками Wi-Fi. Залежно від моделі роутера він може виглядати так.

Варіанти розташування настройки, що відповідає за зміну каналу Wi-Fi на роутерах Tp-Link

Зміна каналу вай фай на роутері Asus

Зміна каналу вай фай на роутері Zyxel

Канал або Channel – це те, що вам потрібно. Значенням даної опції частіше є Auto або 12 (13).

Справа в тому, що 12 і 13 канали є прикордонними каналами, з якими багато Wi-Fi модулі, встановлені в смартфонах і ноутбуках, просто не можуть працювати. Вам потрібно в опції «Канал» (Channel) встановити будь-яке значення від 1 до 11. Після цього охоронити зроблені зміни і перезавантажити роутер.

висновок

Найчастіше ноутбук або смартфон не бачить деякі Wi-Fi мережі, через установки на роутері прикордонного каналу радіомовлення. Цими каналами є 12 і 13. Щоб виправити дану ситуацію досить зайти в налаштування роутера, поміняти каналу на будь-який з діапазону 1-11, зберегти настройки і перезавантажити роутер.

Ссылка на основную публикацию