Ноутбук (комп’ютер) до Wi-Fi підключається, але «Без доступу до Інтернету». Мережа з жовтим значком.

Існує дуже актуальна проблема, що часто зустрічається у людей, самостійно налаштовують Wi-Fi роутер, а таких, як відомо, більшість, так як Інтернет – компанії беруть за цю послугу досить великі гроші. Тепер до опису проблеми: припустимо ви придбали Wi-Fi роутер, вирішили змінити на ньому настройки. Все зробили, як написано в інструкції. Тобто, підключили ПК або ноутбук до інтернету, але раптом виявляється, що він і не збирається працювати. У сенсі, підключення до мережі відбувається, але інтернет сторінки не завантажуються, а в панелі завдань написано «Без доступу до Інтернету». При цьому, на піктограму стану підключення – жовтий знак оклику. Чи не завантажуються не тільки сторінки сайтів, інтернет повністю не працює.

Пошук та усунення несправностей: «Без доступу до Інтернету»

Причини такої неполадки можуть бути самими різними. Можна виділити як мінімум три головні, через які може виникнути такий напис і з’явитися цей нещасливий жовтий значок: Зазвичай, з’являється він в тому випадку, якщо раптом ви неправильно поставили параметри настроюваного підключення до інтернету (як правило, ці параметри надаються інтернет-провайдером) . Друга причина – при налаштуванні Wi-Fi роутера, через МАС адресу. Також можлива невірна настройка властивостей бездротового або мережевого адаптера.

Перевірка параметрів при налаштуванні маршрутизатора

Головною метою налаштування маршрутизатора є введення параметрів для того, щоб стало можливе підключення до Інтернет – мережі, а також настройка захисту паролем Wi-Fi-мережі. У тому випадку, якщо ви вказали їх невірно, то ваш ноутбук, звичайно, підключиться до роутера, але інтернет через нього не буде работать.Еще, не забудьте спершу подивитися, а чи підключений взагалі інтернет – кабель до Wi-Fi роутера?Наступною справою відкрийте вкладку WAN, після відкриття налаштувань маршрутізатора.Далее необхідно перевірити в ній всі наявні настройки. У тому випадку, якщо інтернет-провайдер дає вам динамічний ip-адреса, то настройки виставляються автоматично. Є й такий варіант, що потрібно самостійно вибрати вид підключення L2TP, PPTP, Static IP adress, а вже потім записувати параметри, які вам надав ваш провайдер інтернету. Дивлячись, який у вас тип підключення, може знадобитися ввести додаткову інформацію – login, password, ip-adress і DNS. Так як даних вводити досить багато, перевіряйте написане по кілька разів. Найпоширеніша помилка, як раз таки – неправильне введення параметрів. Всю необхідну інформацію повинен надавати інтернет провайдет, якщо чогось не вистачає, слід дзвонити в сервісний центр або центр підтримки клієнтів.

Клонування (копіювання) МАС адреси

У службі подджержкі також можна дізнатися, чи робить провайдер інтернету прив’язку до комп’ютерного МАС адресою. При цьому необхідно буде провести клонування МАС адреси комп’ютера. Насамперед підключіть Wi-Fi роутер через спеціальний мережевий кабель до вашого персонального комп’ютера. Тільки, обов’язково до того чоловіка, що МАС адреса прив’язаний до інтернету. Саме з цього комп’ютера і буде відбуватися настройка маршрутізатора.Сначала натискайте в налаштуваннях маршрутизатора вкладку – Network, потім клонуйте МАС адреса (якщо використовується TP-Link, а на інших роутерах ця настройка знаходиться у вкладці WAN). Там є спеціальна кнопочка – Clone Mac adress.

Перевірка основних функцій бездротового адаптера на персональному комп’ютері

Іноді зустрічається проблема, що до того, як встановлено маршрутизатор на ноутбуці, в параметрах бездротового адаптера прописували некоректні налаштування, в результаті – інтернет працює некоректно, або ж зовсім не работает.Такім чином, в тому випадку, коли DHCP не відключений налаштуваннях, необхідно автоматично отримати DNS і IP адреси. Буває так, що вказані некоректні параметри, а звідси і підключення до мережі без доступу до інтернету та інші найрізноманітніші ошібкі.Поетому необхідна перевірка – спочатку починаємо свій шлях з панелі управління в меню Пуск, потім тиснемо на Мережа та Інтернет, наступне – це Центр управління мережами і загальним доступом, і наостанок, зміна параметрів мережевого адаптера.Якщо ж підключення до мережного адаптера відбувається кабельним шляхом, потрібно буде правою кнопкою мишки натиснути по Підключенню по локальній мережі, а потім відкрити властивості. Якщо у вас Wi-Fi роутер, то спочатку вибираємо «Бездротове з’єднання з мережею“, а потім – властивос
ті
.Далі, в обох випадках, вибираємо інтернет протокол четвертої версії, далі – як завжди, «властивості». Відкриється спеціальне вікно, в якому можливо буде вибрати параметр автоматичного отримання DNS і IP адрес. Потім слід кілька разів натискати кнопочку «ОК» .Потім все повинно запрацювати, але для перевірки заходимо в будь-який вподобаний браузер, в адресному рядку вбиваємо будь-який сайт, і сподіваємося, що він запуститься. Отже, ми розібрали три основні причини, які могли призвести до появи напису «Без підключення до інтернету» і жовтого знака оклику в рядку стану. Також розібрали основні шляхи вирішення даної проблеми. Якщо раптом і в цьому випадку запустити інтернет мережа не виходить, то слід ще раз переконатися, чи працює сам інтернет. Для цього необхідно безпосередньо підключити інтернет кабель до вашого ноутбука або стаціонарного комп’ютера. І в кінці, якщо підключення через роутер йде нормально, сміливо видаляйте всі підключення, які були створені на ПК.

Ссылка на основную публикацию