Номер помилки 2146828275 невідповідність типу – як виправити

При спробах зайти в особистий кабінет ФСРАР (Федеральна служба з регулювання алкогольного ринку) користувачі масово зіткнулися з проблемою «Помилка 2146828275» невідповідність типу. З такими параметрами:

 • Об’єкт: не визначений (undefined)
 • Опис: Невідповідність типу
 • Номер помилки: -2146828275

Що робити коли терміни відправки декларації підтискають, а звіт відправити потрібно? Сьогодні спробуємо розібратися в причинах помилки і дамо рекомендації щодо її виправлення.

Дана помилка так само може з’являтися при роботі з електронними гаманцями і створенні і відкритті електронних документів таблиць Exel.

Причини помилки 2146828275

Не вдалося створити підпис номер помилки 2146828275 може з’являтися при некоректних сертифікатах безпеки, а так само якщо в системі встановлені неактуальні версії ліцензійних ключів Rutoken ECP 2.0 або Jacata.
Простіше кажучи будь-який компонент в системі або конфігурації інтернет браузера не відповідає новим протоколам безпеки системи особистого кабінету Федеральної служби РАР. Так само візьміть до уваги: ​​всі дії виконуємо в браузері InternetExplorer.

Виправляємо помилку входу в службу ФСРАР

Насамперед якщо спроба входу по електронного підпису не вдалася пробуйте зайти використовуючи апаратний ключ. Якщо при спробі входу з’являється та сама помилка – коректний:

 • Відкрийте «Панель управління» і виберіть пункт «Програми та засоби» (для Windows 10) або «Установка і видалення програм» (для більш ранніх версій).
 • Знаходимо в списку ФСРАР Кріпто 2 і ClientSetup і видаляємо ці програми. / Li>
 • Відкриваємо вебсайт egais.ru і натискаємо «Увійти в особистий кабінет».
 • Потім «Ознайомитися з умовами та перевірити їх виконання», далі «Почати перевірку».
 • На третьому кроці перевірки з’явиться посилання для завантаження ФСРАР Кріпто 3. Завантажуємо і встановлюємо.
 • Потім перезапускаємо браузер і натискаємо на значок налаштувань або відкриваємо пункт меню «Налаштування». У пункті «Безпека» тягнемо повзунок в нижнє положення і прибираємо галочку «Включити захисний режим».

  Властивості браузера Internet Explorer

 • У пункті «Конфіденційність» так само опускаємо вниз повзунок і прибираємо галочку «Включити блокування спливаючих вікон»
 • Далі пробуємо зайти в особистий кабінет egais.ru або по апаратному ключу в ЛК Федеральної служби РАР.

КріптоПро 4.0 це програма для розпізнавання сертифікатів. Для її нормальної роботи повинна бути робоча ліцензія придбана в УЦ. Версія 4.0 не підходить для маніпуляцій з апаратними ключами.

КріптоПро версії 4.0 не знадобиться в роботі, якщо сертифікат записаний на E-Token, Rutoken або флеш накопичувач. З таким сертифікатом можна увійти тільки в особистий кабінет Федеральної служби РАР по кнопці «ЕП». До кабінету ЕАГІС залогінитися вийде.

Установка розширення в Google Chrome

Коли не вдається виконати вхід до облікового запису служби за ДСТУ 2012 за ліцензійною версією КріптоПро 4.0 і робочим плагіном КріптоПро ЕЦП browser plug-in, дотримуйтесь наступної інструкції:

висновок

Сподіваємося що даний матеріал допоміг вам виправити помилку 2147467262 – «не вдалося створити підпис». Напишіть у формі коментарів нижче допомогли вам рекомендовані дії і чи вдалося увійти в особистий кабінет ФСРАР.

Ссылка на основную публикацию