Ninite – сервіс призначений для автоматичної установки програм

Ninite – це безкоштовний сервіс, який має свою утиліту для автоматичної установки популярних програм на комп’ютер в пакетному режимі (тихому режимі) без участі користувача. Сервіс зібрав в собі більш ніж 90 популярних програм. Скориставшись цим сервісом, ви зможете вибрати потрібні для вас утиліти, зазначивши їх на сайті, і завантажити інсталяційний файл, який досить просто запустити для установки обраних програм.

Даний сервіс, це відмінне рішення для тих, хто тільки що перевстановив операційну систему СерWindows або придбав новий комп’ютер з попередньо встановленою ОС, так як після цього потрібно встановити програми і утиліти. Саме для цього і було створено дане рішення. Сервіс Ninite допоможе з установкою архиваторов, торрент-клієнтів, плеєрів, програм для роботи з зображеннями, офісних програм, антивірусів, і багатьох інших, в залежності від потреби. Утиліта від цього сервісу працює тільки з операційними системами Windows 10/8/7 / Vista / XP Service Pack 3.

Чому вам варто звернути увагу на даний сервіс? Через те, що процес знаходження, завантаження і установки програмного забезпечення може зайняти досить багато часу. Наприклад, якщо це один комп’ютер вам доведеться витратити час на окрему установку кожного компонента, а ось системному адміністратору, який обслуговує багато робочих місць, доведеться витратити досить багато часу на це.

Також багато скачують програми для своїх комп’ютерів через сайти сумнівного вмісту, і в підсумку установки виявляють у себе на комп’ютері шкідливі і вірусні програми, які завантажують роботу операційної системи непотрібними процесами. Часто виникає проблеми: при установці безкоштовних програм, разом з їх інсталяцією на комп’ютер встановлюється і стороннє програмне забезпечення: тулбари в браузери, всілякі панелі і інші непотрібні інструменти, які виявляються небажаними програмами і можуть бути з вірусами, або містити рекламу.

Цей сервіс дає можливість прискорити установку необхідних програм на комп’ютер, і одночасно забезпечити установку додатків без додаткового стороннього софта і безкоштовно.

Що дуже важливо будуть встановлені програми, які відповідають параметрам операційної системи, встановленої на комп’ютері: мови системи, розрядності Windows, також буде скачав найостанніша версія додатка.

Для того, щоб почати користуватися цим сервісом перейдіть за посиланням на сайт Ninite.com. На сайті є вкладка «Ninite Pro» для бізнесу, яка зацікавить системних адміністраторів.

Посилання на офіційний сайт:

Відкривши сайт, на сторінці сервісу, ви побачите список популярних програм, які розподілені за категоріями, щоб користувачеві було легко і швидко знайти потрібні програми:

 • Web Browsers
 • Utilities
 • Messaging
 • Developer Tools
 • Media »,« Media
 • Runtimes
 • Compression
 • Imaging
 • Documents
 • Security
 • File Sharing
 • Other
 • Online Stogare

Як користуватися сервісом Ninite

Для початку необхідно перейти на офіційний сайт. Потім зі списку вибрати потрібні програми для установки. Для цього відзначте галками необхідні додатки.

Після того як ви вибрали потрібні програми натисніть на кнопку «Get Your Ninite» для завантаження файлу Ninite.exe на комп’ютер (утиліти для автоматичної установки).

Після завантаження запустіть завантажений файл Ninite.exe. Після запуску програма почне завантажувати вибрані вами програми зі свого сервера.

Після завантаження програма почне автоматичну установку викачаних програм, вам не доведеться нічого робити або підтверджувати що-небудь. Для того, щоб побачити хід виконання завантаження та установки ви можете натиснути на кнопку «Show deteils» і перед вами з’явиться список з програм, які очікують установку або вже встановлені.

Вам варто враховувати, що для установки програм ваш комп’ютер повинен бути підключений до мережі Інтернет, так як утиліта перед установкою виробляє скачування програм.

Після завершення установки ви побачите напис «Finished», після цього натисніть кнопку «Close» і закрийте утиліту.

Ярлики всіх програм ви можете побачити на своєму робочому столі. Всі програми відповідають вашій версії операційної системи Windows (мова, розрядність, версія).

Надалі файл Ninite.exe можна використовувати для оновлення встановлених програм. Для цього достатньо буде просто запустити утиліту, після цього відбудеться оновлення додатків, в тому випадку, якщо вийшли нові версії цих програм.

Також ви можете помістити Ninite на флешку, для запуску на інших комп’ютерах
, щоб встановити всі ті ж вибрані програми.

Так ви можете допомогти менш досвідченим користувачам з пошуком і установкою програмного забезпечення.

висновок

На сервісі Ninite.com зібрана велика кількість популярних програм. Вибравши цей сервіс, ви значно заощадите час на пошук і встановлення програм для вашого комп’ютера або ноутбука. За допомогою утиліти Ninite.exe можна встановити необхідні додатки на комп’ютер в автоматичному режимі і що найголовніше безкоштовно. І великим плюсом є те, що будуть встановлені останні версії всіх додатків.

Ссылка на основную публикацию