Nike і iPod + як це працює?

У сучасному світі величезна кількість гаджетів, причому їх кількість збільшується мало не щодня. Сьогодні мова піде про Nike +, розробці, яка цікава спортсменам, які займаються бігом. Дві компанії об’єдналися для того, щоб підвищити комфорт занять бігом і, можливо, для збільшення чисельності бігунів. Далі Ви зрозумієте, на чому грунтується це припущення.

Знайомтеся, Nike +

Розробка була представлена ​​широкому загалу 20 травня 2006 року. Цей пристрій можна купити в України і на даний момент. У чому його суть і як він працює? Це комплект з датчика і приймача для iPod. Датчик поміщається в взуття, приймач в роз’єм iPod.

Слід відразу зазначити, що Nike випустив кросівки зі спеціальним поглибленням під датчик, яке знаходиться в лівому кросівках. Любителі гаджетів і спорту пробували класти датчик під устілку звичайному взутті, але практика показала значний дискомфорт на заняттях. Деякі умільці кладуть датчик в «язичок» взуття.

Nike + сумісний з iPod nano (3-го покоління і новіше), iPod touch (2-го покоління і новіше), iPhone 3GS, 4, 4s, 5, 5c і 5s, крім iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Сайт Apple стверджує, що якщо у Вас iPod touch або iPhone 3GS і вище, то ніякого приймача не потрібно.

Даний гаджет здатний забезпечити свого користувача досить різноманітною інформацією. Наприклад, пройдену відстань, швидкість, час, витрачені калорії і т.д. Також може виконувати функції особистого тренера, призначаючи конкретні цілі тренування або підбадьорюючи після подоланого чергового кілометра.

У квітні 2008 року був представлений комплект Sportband, який дозволяє не використовувати iPod для прийому інформації. Для цього з’явився приймач на гумовому ремінці. На його екранчик, власне, і виводиться вся інформація. Датчик при цьому залишається тим же.

Дуже важливий факт. Nike + iPod вимагає калібрування. Без цієї процедури його корисність наближається до нуля. Відкалібрувати датчик потрібно окремо для бігу та окремо для ходьби. Необхідно знайти відрізок шляху з заздалегідь відомим точним відстанню (доріжка на стадіоні, наприклад) і пройти / пробігти його.

Слід все-таки відзначити і мінуси даного винаходу. Всі вони пов’язані з датчиком. Саме його наявність програє конкурентам, тому що Зараз є варіанти збору тієї ж інформації за допомогою GPS. Також важливий мінус полягає в тому, що батарейки датчика розраховані на 1000 годин роботи. Потім доведеться викинути батарейки разом з датчиком.

Особистий тренер і навіть більше

Просто на тренуванні використання Nike + не закінчується. Уже вдома має сенс від’єднати приймач і під’єднати звичайний кабель синхронізації. Система запропонує відправити дані на сайт Nike. Якщо погодитися і зареєструватися, то згодом можна здійснити повноцінний аналіз своєї тренування.

Будь то графік співвідношення подоланого відстані і швидкості / часу, або участь в онлайн змаганнях, або постановка цілей на майбутні тренування. Система допоможе розрахувати, яка кількість кілометрів потрібно в загальній сумі пробігти, щоб досягти заданої ваги.

Також є цікава функція карт. Завдавши свій маршрут на карту, можна подивитися, хто бігає недалеко від Вас і використовує Nike +. Природно, система може порекомендувати музичний супровід тренування. Є можливість вибрати Power Song і слухати її тоді, коли потрібно підбадьоритися і налаштувати себе на потрібний лад. Існує навіть онлайн співтовариство таких же бігунів з Nike +.

Для людей, хто активно користується Facebook, пристрій послужить мотиватором ще й в тому, що інформація про те, де і скільки ти біжиш, може відображатися в стрічці. Щасливим володарям iPpod touch і iPhone кабель синхронізації не знадобиться. Пристрої самі відправлять всю отриману інформацію на сайт Nikeplus.com відразу після закінчення тренування.

Знаючі люди стверджують, що для бігунів зі стажем даний гаджет може виявитися не дуже корисним, а ось для новачків – це саме те саме в якості мотиватора.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию