Незаконне Прослуховування (Google Chrome) Оптимальні Методи Захисту

Як відключити незаконне прослуховування Google Chrome

Нещодавно всесвітньо відому фірму Google знову звинуватили в тому, що вона веде незаконне прослуховування переговорів користувачів через свій браузер Chrome. Про те, що Chrome веде незаконне прослуховування розмов людей говорять давно, але нещодавно виявили нові факти, які перейшли багато рамки пристойності.

Було виявлено, що Chrome стежить за призначеними для користувача діями і навіть веде запис їхніх розмов після закриття відповідної вкладки. Це відбувається так … Наприклад, ви використовували голосовий пошук в Гугл, відшукали потрібну інформацію і не забули закрити вкладку. Те, що вона закрита вами, це видимість. На ділі ж залишилося відкрите непомітне вікно. У цьому вікні залишилися активні мікрофон і ваша веб камера!

Але не цей факт найцікавіший. Наприклад, ви хоч раз, але давали дозвіл даного ресурсу включити відео камеру з мікрофоном. Браузер збереже даний дозвіл у себе в даних на постійній основі і тоді іншим разом він зробить їх активними без вашого дозволу і почне незаконне прослуховування ваших розмов із застосуванням відео!

Люди стали скаржитися Гуглу на незаконне прослуховування, але їх співробітники зробили заяву, що це все в нормі підходить під стандарти W3C. Крім іншого, дана функція, заявили вони, дуже зручна для запусків відео конференцій, вебінарів та інше.

Раджу прочитати: – Голосовий перекладач на різні мови

Відключаємо незаконне прослуховування Google Chrome

При бажанні, ви можете цю функцію залишити як є. Але якщо когось такий розклад не влаштовує і йому не подобається, що за ним шпигують, я готовий дати план дій з відключення камери з мікрофоном в Гугл Хром.

Для цього, в адресному рядку Chrome наберемо:
chrome: // settings / contentExceptions # media-stream

У нас відкриється вікно, в ньому з’являться дані всіх хостів, для яких ви зробили дозвіл на активацію камери з мікрофоном. Раджу видалити з даних хостів ті, яких ви не знаєте, або просто вони у вас викликають побоювання. Можна видалити їх все.

Далі, через адресний рядок chrome: // settings / content шукаємо «Мультимедіа».

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Тепер, ставимо галочку над написом «Не надавати сайтам доступ до камери і мікрофона» при вашому бажанні незаконне прослуховування повністю виключити. Але я думаю, ви все ж захочете на частини ресурсах використовувати камеру з мікрофоном, тоді потрібно поставити галочку над написом «Питати, якщо сайт намагається отримати доступ до камери або мікрофону».

В цілому, хочу сказати друзі, бережіть свої дані, не дозволяйте не кому, будь то браузер, або просто секретні служби, стежити за вашими діями. Незаконне прослуховування у нас поза законом!

Ссылка на основную публикацию