Неможливо зарядити телефон iРad: інструкція щодо вирішення проблеми

Ви підключаєте планшет із зарядним пристроєм, а на екрані з’являється повідомлення, що більше не заряджається iРad. Що робити? Частою причиною є недостатня потужність зарядного пристрою.

Найкраще використовувати для підзарядки iPad оригінальну зарядку, що поставляється в комплекті. Іноді оригінальний пристрій має американський тип підключення до електричної розетки.

У такому випадку для підзарядки iРad потрібно придбати перехідник або універсальний модуль з достатньою потужністю. Уточнюйте в інструкції, якої сили струм, напруга і потужність повинні бути для нормальної зарядки.

Якщо потужність зарядки недостатня, планшет буде заряджатися. Тільки дуже довго. За добу може рівень заряду акумулятора дійти всього лише до 30% норми. Якщо ж під час підзарядки продовжувати користуватися Айпад, тоді приріст заряду батареї і зовсім не буде відбуватися.

Проблеми з дротами

Якщо користувач підключає лептоп за допомогою чужого кабелю, наприклад, щоб подовжити провід, тоді можуть виявитися просто напросто не відповідають USB-роз’єми. Ось тому не заряджається iРad. Для нормального процесу зарядки Айпада потрібно використовувати якомога коротший і товстий кабель.

iPad Неможливо зарядити телефон від комп’ютера

Найбільш часто користувачі задаються питанням – чому так погано відбувається зарядка від стаціонарного комп’ютера? Здавалося б, все підключено правильно. Тут проблема може бути в тому, що USB-інтерфейси комп’ютера мають різні параметри по потужності.

Іноді для вирішення проблеми виявляється просто спробувати підключатися до різних USB-портів, щоб знайти підходящий варіант. В ідеальному випадку заряджати пристрій потрібно від рідного Маковського комп’ютера – такі апарати мають більш потужний вихід з USB, якраз передбачений для зарядки Айпадів.

Для підвищення потужності виходу з USB можна спробувати використовувати кабель з двома USB-роз’ємами на одному кінці. Ці два роз’єми підключаються до двох різних портів, і в результаті на таблетку надходить подвійне кількість струму.

Якщо ви намагаєтеся заряджати Айпад від ноутбука, бажано робити це при підключеному до електричної мережі комп’ютері. А якщо підключити ноутбук неможливо, та ще й рівень заряду акумулятора не дуже високий, тоді зарядка iPad і не буде відбуватися.

Механічні пошкодження роз’ємів

Контакти в USB-роз’єми досить тонкі і легко можуть бути зруйновані через неакуратне поводження. Різкі ривки, падіння – все це легко призводить до пошкодження контакторів. В цьому випадку допомогти відремонтувати зможуть тільки у фірмовому сервісному центрі. iPad – річ не найдешевша, так що, краще все-таки звертатися дуже обережно. Якщо лептоп під час зарядки знаходиться у вертикальному положенні, легко може відбутися падіння і поломка роз’ємів. Роз’єм можна просто вирвати з коренем, якщо різко і сильно смикнути за кабель.

Потрапляння пилу або рідини теж сильно шкодить роз’ємів. Якщо контакти забиті пилом або були залиті рідиною з цукром – то струм і не буде надходити на комп’ютер. Роз’єми потрібно уважно оглянути і почистити від забруднень м’яким пензликом. Особливо небезпечні забруднення краще видаляти в сервісному центрі за допомогою спеціальних інструментів.

Скупчення конденсату в корпусі

Якщо планшет був принесений з холоду в тепле приміщення і відразу ж включався, це могло спровокувати появи вологи всередині. Наявність конденсату в корпусі призводить до різкого зростання енергоспоживання. Ось через що комп’ютер теж буде заряджатися дуже довго і недостатньо.

Волога всередині пристрою може нашкодити не тільки зарядці, але і привести до коротких замикань в електронних платах. Тому, при підозрі, що з’явився конденсат – найрозумніше негайно віднести пристрій в сервісну компанію для сушки і профілактики.

Несправність акумуляторної батареї

Невідповідні режими в процесі зарядки iPad можуть привести навіть до руйнування самого акумулятора. Тому не варто ризикувати і використовувати для зарядки випадкові, неперевірені кабелю і зарядні модулі, взяті у сторонніх осіб. Так якщо ще зарядний блок призначений для іншого типу обладнання. На корпусах давно знаходяться в роботі зарядних пристроїв можуть бути стерті всі написи, і неможливо навіть буде перевірити, чи підходять параметри джерело для вашого Айпада.

Несправність зарядного пристрою

Іноді і зарядні блоки ламаються. Як це перевірити? Якщо у вас є під руками мультітестер, можна спробувати виміряти напругу на роз’ємах. Якщо не збігається з паспортними даними – блок несправний і його не можна використовувати.

Перевірити справність блоку живлення можна по мірі його нагрівання. В процесі зарядки планшета блок повинен злегка нагріватися. Якщо гріється дуже сильно або зовсім холодний, можна припустити несправність з блоком. Перевірити можна підключенням планшета до аналогічного свідомо робочому пристрою.

Якщо напруга в розетці є, а після підключення справного блоку зарядка все одно не відбувається, швидше за все вийшла з ладу акумуляторна батарея або сталися порушення у внутрішніх ланцюгах харчування. Самостійно в цих випадках мало що можна зробити. Потрібно нести апарат у майстерню для точної діагностики і ремонту.

Ссылка на основную публикацию