Неможливо отримати доступ до сайту в браузері

Коли браузерам не вдається перетворити DNS-адреси серверів, вони видають помилку 105 з кодом «ERR NAME NOT RESOLVED». Така проблема поширена в web-браузерах Chrome і Opera. І при цьому не важливо, яка версія операційної системи сімейства Windows встановлена ​​на комп’ютері користувача. Ця помилка з’являється і в попередніх, і в новій версії програмного забезпечення «Майкрософт». Але, все ж, частіше її можна зустріти в «десятці». І що нам пропонує браузер, видаючи цю помилку? Оновити ще раз сторінку, перевірити Інтернет-з’єднання, налаштування проксі-сервера, DNS, виключити проблеми з брандмауером. Але це стандартні варіанти, і вони не завжди працюють. Тому в цій статті ми спробуємо розібратися в причинах виникнення проблеми і розглянемо способи її вирішення. Отже, чому іноді не відкриваються сайти і як з цим боротися? Перш ніж пробувати різні варіанти, зробіть найпростіше – переконайтеся, що сайт, скопійований в адресному рядку, існує. В тому сенсі, що, можливо, ви неправильно його написали, наприклад, помилилися в букві, цифрі або домен: .ru, .com, .info і т.д. І якщо ваш комп’ютер підключається до інтернету за допомогою бездротової, Wi-Fi, технології спробуйте ще один варіант – перезавантажте роутер. Просто вимкніть його від електромережі, почекайте секунд 20, а потім завантажте знову. Можливо, ваша проблема буде вирішена.

Швидкий спосіб виправити помилку «Не вдається знайти DNS-адресу сервера»

Якщо ці два простих способи не спрацювали, йдемо далі. Найперше, що ми зробимо – вручну відредагуємо настройки підключення до Інтернету, прописавши DNS-адреси сервера. Отже, виконуємо послідовно шість наступних дій:

 1. Відключаємося від Інтернету, розірвавши з’єднання.
 2. йдемо в Центр управління мережею і загальним доступом. Щоб його відкрити, клікніть на іконку мережевого підключення на панелі повідомлень.
 3. У Центрі для управління мережами треба змінити параметри адаптера. Для цього тисніть на відповідний пункт.
 4. перейдіть до властивостями встановленого на ПК інтернет-підключення, натиснувши на іконку правою кнопкою мишки.
 5. Тепер нам потрібно перейти до Властивостям «Протоколу Інтернету версії 4 (TCP / IPv4)».
 6. Відкривши Властивості, перейдіть до розділу з параметрами DNS серверів, щоб відредагувати їх. Тепер нам потрібно вписати DNS вручну, тому шукаємо пункт «Використовувати такі адреси DNS-серверів», Відзначаємо його прапорцем і вводимо такі цифри: 8.8.4.4, 8.8.8.8. Ці сервера використовує Гугл, тому їх стабільна робота сумнівів не викликає.

Збережіть нові параметри, активуйте Інтернет-з’єднання і перевіряйте доступність web-ресурсу. Можливо, проблема вирішена. А якщо ні, спробуйте інший варіант: зворотний. Перевірте, чи прописані в налаштуваннях будь-які DNS-адреси. Якщо так, зробіть навпаки: дайте можливість Інтернет-з’єднанню отримати ці адреси в автоматичному режимі, зазначивши відповідний пункт. А раптом у цьому і полягала проблема. Пропонуємо вам ще одне ефективне рішення: виконайте послідовно перші 4 дії, а потім зніміть галку з протоколу IPv6. Збережіть всі зміни і включіть інтернет.

Інші способи виправити ERR_NAME_NOT_RESOLVED

Якщо і цей швидкий варіант не впорався з помилкою 105, ми пропонуємо вам ще кілька.

Скидання кеша DNS

Відкрийте Пуск і виконайте CMD, відкривши командний рядок від Адміністратора PC. У відкритому текстовому інтерфейсі виконайте наступну команду: ipconfig / flushdns. З її допомогою ви скинете кеш DNS.

Перевірка налаштувань проксі-серверів

В панелі управління операційною системою знайдіть Параметри або Властивості web-оглядача. Відкрийте вкладку «Підключення», щоб налаштувати мережу, вибравши відповідний пункт. Відкриється вікно з параметрами. Будь-яка оцінка, яка присутня на цій вкладці, повинна бути знята. Збережіть нові параметри.

Перевірка файлу hosts

Багато користувачів знають, що якщо не відкриваються популярні соціальні мережі, ВКонтакте і Однокласники, значить, проблема в файлі hosts. І якщо його відредагувати, найімовірніше, сайти завантажуються. Цей спосіб може допомогти в тому випадку, коли web-ресурси відкриваються вибірково. Отже, пробуємо такий варіант. Відкрийте папку на системному диску: C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc. Там повинен бути, а може й не бути файл hosts, який не має розширень. Якщо ви його виявили, клікніть правою кнопкою мишки, щоб відкрити в Блокноті. Що ви там бачите?

 • У файлі немає ні букви, ні знака – це нормально.
 • Там є кілька рядків, що поч
  инаються з # (Решітки) – це нормально.
 • Рядки є, але без # (Решітки) і в них вказані адреси web-ресурсів. Видаляйте все.

відредагований hosts не може бути збережений в Блокноті, як простий текстовий файл. Вірніше, зберегти ви його можете, але зміни не вступлять в силу. Що ж робити? Виконайте ці чотири кроки:

 1. Відкрийте Блокнот від Адміністратора.
 2. Відкрийте hosts, попередньо обравши все «всі файли», Оскільки він йде без розширення.
 3. Відредагуйте файл, видаливши всі.
 4. Застосуйте настройки, скориставшись опцією «зберегти».

Файл, відредагований Адміністратором PC, прекрасно збережеться, а всі зміни вступлять в силу.

Скидання TCP / IP і Winsock

Увага! Застосування цього способу може призвести до проблем з Інтернет-підключенням. Але такі випадки рідкісні. Послідовно виконайте ці дії: – Відкрийте службу CMD від Адміністратора (командний рядок) і введіть по черзі дві команди: перша – netsh int ip reset, і друга – netsh winsock reset.Після виконання команд необхідна обов’язкова перезавантаження комп’ютера. Перевіряйте! Що ще може викликати помилку «Неможливо отримати доступ до сайту»Існує ще ряд причин, які призводять до помилки 105:

 1. Віруси і шкідливі програми, що проникли на комп’ютер. Перевірка на їх наявність не буде зайвою. Скачайте утиліту, наприклад, від Касперського і проскануйте ПК.
 2. Модулі анонімізації, встановлені в браузері. Вимкніть їх і перевірте.
 3. Остання версія Windows. У «десятці» спостерігається нестабільна робота автоматично встановленого драйвера для мережевого адаптера. Щоб виправити помилку, завантажте і встановіть інший драйвер, скачавши його з офіційного джерела. А також видаліть антивірусну програму, перевірте Інтернет-підключення, а потім повторно встановіть.
 4. Віртуальні машини, пристрої для мережі і сервіси для VPN. Спробуйте відключити і перевірити.
 5. Налаштування роутера. Параметри, які ви вручну, можуть стати причиною помилки. Якщо ви прописали DNS-адресу, зайдіть в настройки і зніміть галку з відповідного пункту. Налаштуйте автоматичне отримання.
 6. Антивірусна програма і брандмауер. Вимкніть їх і перевірте.

Ось такі способи виправити помилку. І наостанок: якщо жоден сайт не відкривається, виключіть неполадки на стороні провайдера.

Ссылка на основную публикацию