Немає звуку на телевізорі по HDMI

Що робити якщо не відтворюється звук по HDMI?

Власнику сучасного телевізора важко відмовитися від ідеї підключення його до ноутбука за допомогою кабелю HDMI.

Перехід до будь-якого пристрою відтворення, навушників, телевізору або колонок, на практиці здійснюється дуже просто.

Ідеальний варіант підключення будь-якого пристрою до телевізора це HDMI-кабель. Він забезпечує максимальну якість зображення і звуку. При цьому, в настройках звуку комп’ютера потрібно відзначити опцію «Вивід звуку через HDMI».

Як переключити, вивести звук з ноутбука, комп’ютера на телевізор?

Якщо при підключенні кабелю все зроблено правильно, то на моніторі телевізора має з’явитися зображення. При цьому, звукові файли можуть як і раніше транслюватися ноутбуком. Послідовність кроків по вирішенню проблеми наступна:

  • Потрібно активувати іконку динаміка або відновити значок в розділі «Пристрої відтворення».
  • У вікні навпроти значка «LG TV» ставимо галочку. Відповідна форма відкривається при натисканні на рядок правою кнопкою мишки. На сторінці потрібно вибрати «Використовувати за замовчуванням».
  • Зміни підтверджуються кнопкою «Ок». Може трапитися, що значок TV при підключенні цифрового HDMI кабелю не буде відображатися в активному статусі, але цю проблему легко усунути перезагрузив комп’ютер.

Дизайнери і ігромани високо оцінюють можливість підключення техніки через HDMI, тим більше, що кабель відрізняється доступною вартістю і простотою установки.

  1. Якщо перегляд зображень відбуватиметься в форматі 3D, то версія продукту повинна бути не менше 1.4.
  2. Розміри гнізд у планшетів, фотоапаратів і нетбуків менше, ніж у ноутбуків в 3 рази, і для них підходить кабель mini-HDMI.
  3. Якщо телевізор знаходиться в підвішеному стані, то масивний кабель важко під’єднати до пристрою. Для такого варіанту існує модель з штекером, встановленим під кутом 90 градусів в сторону. Проблема також вирішується за допомогою HDMI-перехідника, який може мати регульований кут і різний вигин.
  4. При недостатній кількості портів в телевізорі рекомендується звернути увагу на «switcher», що дозволяє підключати кілька кабелів.

Чому не працює звук на телевізорі при підключенні по HDMI?

Проблеми зі звуком можуть з’явитися через неправильні налаштування або поганої якості HDMI-кабелю. Щоб протестувати режим спільної роботи, рекомендується скористатися невеликою софтом Moninfo, перевіряючим передачу аудіо і відеофайлів. Якщо в збої винен кабель, то утиліта це зафіксує. При роботі з програмою потрібно обов’язково виділити поточний статус Real-time.

Відсутність звуку може спостерігатися і при установці альтернативних драйверів в операційній системі. Проблема швидко вирішується їх правильної перевстановлення.

Ссылка на основную публикацию