Немає вхідних дзвінків в скайпі. Що робити?

З даною проблемою найчастіше стикаються ті, у кого до цих пір встановлена ​​операційна система Windows XP, або скайп довгий час пропонував оновитися, а ви вперто відмовлялися це зробити.

У даній статті ми розповімо що потрібно зробити, щоб вхідні дзвінки в скайпі знову почали відображатися, а вихідні успішно проходили тим, кому призначені.

Суть проблеми

У лютому 2019 проблема з вхідними та вихідними викликами в скайпі гостро стала у тих, на чиїх комп’ютерах встановлена ​​операційна система Windows XP.

Ситуація наступна. При спробі зробити вихідний дзвінок (з відео або без – неважливо) у того, кому ви телефонуєте, ваш виклик просто не відображається, коли б ви мали показано що нібито виклик йде.

З вхідними дзвінками теж саме. У того, хто вам телефонує, виклик йде, а на вашому комп’ютері він не відображається. Після цього з’являється нібито пропущений виклик.

При цьому листування короткими повідомленнями прекрасно працює.

Причини виникнення

Вся справа в тому, що для Windows XP скайп вже давно перестав оновлюватися. Але при цьому сумісність з більш пізніми його версіями зберігалася. Тепер же цієї сумісності не стало. Швидше за все це пов’язано з використанням в програмному коді Skype яких – то моментів, які Windows XP не може забезпечити.

Причому дана ситуація може спостерігатися, навіть на більш пізніх версіях Windows, але з давно не оновлювався скайп.

До речі, якщо подивитися на Skype, які є на офіційному сайті, то можна помітити, що Windows XP відсутня в переліку підтримуваних операційних систем.

Системні вимоги Skype

Що ж робити?

Насамперед потрібно визначити яка Windows встановлена.

Якщо на вашому комп’ютері встановлена ​​Windows 7, 8.1 або 10, то для вирішення проблеми потрібно просто оновити Skype.

Процес установки / оновлення Skype

Якщо ж у вас Windows XP, то єдиним варіантом залишається перевстановлення операційної системи на більш сучасну версію, наприклад Windows 7. Але перед цим варто перевірити чи відповідає ваш ПК мінімальним системним вимогам даної версії Windows.

Ссылка на основную публикацию