Немає сигналу на моніторі при включенні комп’ютера

Така ситуація безперечно є однією з найпоширеніших комп’ютерних несправностей, пов’язаних з залізом комп’ютера. Встановлення додаткових компонентів і драйверів її не виправити. Тут може допомогти тільки перевстановлення, ремонт або заміна компонентів системного блоку.

У даній статті ми розповімо вам що можна спробувати зробити в домашніх умовах, щоб усунути проблему, коли немає сигналу на моніторі при включенні комп’ютера.

З – за чого може бути відсутнім сигнал?

Причиною даної ситуації може бути як банальне від’єднання кабелю монітора, так і поломка таких компонентів комп’ютера, як материнська плата або відеокарта.

А часом проблема з’являється через великої кількості пилу і виникнення «неконтакт» і вирішується банальним зняттям і установкою деталі на місце.

Як усунути проблему?

Почати вирішувати проблему з відсутнім сигналом на моніторі в домашніх умовах варто з перевірки підключення кабелю від монітора до системного блоку. Також перевірте підключення кабелю живлення монітора в розетку.

Перевірка кабелів монітора

Якщо з проводами все нормально, вони надійно підключені і не мають візуальних пошкоджень, то варто спробувати зняти оперативну пам’ять, протерти контакти Стерк і вставити її на місце. Дуже часто це допомагає і комп’ютер включається.

Одна з можливих причин – поганий контакт оперативної пам’яті

Також зверніть увагу видає чи при включенні комп’ютер будь – які звукові сигнали. Якщо так, то ви можете порівняти їх послідовність з цією таблицею, щоб спробувати знайти проблему за кількістю звукових сигналів BIOS.

Далі спробуйте зняти відеокарту, протерти контакти на ній і поставити її на місце. В ідеалі спробувати замінити її на свідомо робочу.

Встановлення / зняття відеокарти

Іноді буває проблема в блоці живлення. Радимо вам його зняти, перевірити контакти на предмет обгорання. Особливо 4-ох піновий, який йде на додаткове харчування процесора.

4 піновий конектор живлення процесора

Якщо нічого з вище перерахованого не допомогло, то з великою ймовірністю можна сказати, що проблема з материнською платою і її доведеться міняти.

Ссылка на основную публикацию