Nearby в телефоні: що це?

Останнім часом користувачі смартфонів Android все частіше задають питання, пов’язане з одним з пунктів, який можна знайти в меню: що таке Nearby? Цей пункт можна зустріти в розділі Google меню смартфона (на момент написання статті).

Технологія Nearby була представлена ​​в 2016 році. Перекладається як «поблизу», що повністю відповідає функціоналу технології. Nearby – проект, покликаний полегшити користувачеві процес взаємодії з навколишнім світом. Як, запитаєте ви? Nearby дозволяє оповістити користувача про цікаві додатки, сервіси та веб-сайтах на основі його місцезнаходження. Уявіть, що ви відвідали музей – вам може бути запропоновано встановити на свій смартфон додаток, так чи інакше пов’язане з цим музеєм. Якщо ви летите на літаку, то можете отримати повідомлення про розважальному додатку від авіакомпанії. Захотіли відвідати ресторан? Ледь увійшовши в нього, вам може бути запропоновано ознайомитися з меню онлайн, не чекаючи офіціанта. Коротше кажучи, штука цікава і найчастіше досить корисна. При цьому дану функцію можна відключити в будь-який момент. А ще Nearby дозволяє використовувати додатки, які підтримують зазначений функціонал, для обміну інформацією з користувачами поблизу.

Функціонал Nearby доступний, починаючи з Android версії 4.4.

Для повноцінної роботи Nearby необхідно включити технологію BlueTooth, геолокацію, а також підключитися до мережі інтернет. Все це система може включити самостійно при використанні Nearby. Зараз покажемо.

Як включити Nearby на телефоні?

Зайдіть в налаштування.

Знайдіть розділ Google, відкрийте його.

Тапніте по рядку Nearby.

Підтвердіть вказане дію (включіть BlueTooth і геолокацію).

Натисніть ОК.

Якщо на екрані ви побачили повідомлення про те, що підключення до інтернету відсутня, встановіть з’єднання з мережі самостійно.

Почалося сканування.

Далі ви побачите посилання на сайти або додатки. Або не побачите, як в нашому прикладі, оскільки поблизу нічого знайдено не було.

Натиснувши на шестірню, ви можете відключити повідомлення від місць поблизу, перевівши перемикач в положення «Викл».

Тепер ви знаєте, що таке Nearby в смартфонах на базі Android.

Ссылка на основную публикацию