Не включається Samsung J5 – як повернути телефон в робочий стан

Galaxy J5 – справжній «хіт продажів» в більшості країн світу. Модель 2015 року користується величезним попитом і до цього дня: потужний процесор, 1.5 Гб оперативної пам’яті, акумулятор в 2600 Ампер-годин … все відразу, та за доступною кожному ціною! Однак, samsung galaxy j5 буває не включається, навіть не дотягнувши кілька місяців до кінця гарантійного обслуговування.

«Трансформація» сучасного смартфона в «цеглина» відбувається абсолютно раптово – апарат просто перестає реагувати на натискання кнопки Power, на заряд акумуляторної батареї і спроби запустити його з інженерного меню.

Якщо ваш samsung j5 prime не включається – не поспішайте доглядати новий телефон в інтернет-магазинах! З великою часткою ймовірності скажімо: «оживити» флагман від Samsung більш ніж реально. Сьогодні ми розповімо про те, що робити, якщо samsung galaxy j5 prime не включається, які причини і наслідки поломки – а також, як спробувати виправити неполадки самостійно.

Не включається після падіння або невеликого удару

Якщо тріснув екран, то без візиту в перевірений сервісний центр не обійтися! І навіть якщо гарантійний термін не закінчився – приготуйтеся до витрат у вигляді декількох тисяч гривень. Якщо не включається сумісного j5 після падіння або удару, необхідно перевірити кілька параметрів:

  • Зовні оглянути, чи немає тріщин на екрані і корпусі
  • Чи працюють необхідні кнопки
  • Зняти кришку і оглянути апарат на предмет пошкоджень
  • Витягнути сімку і карту пам’яті
  • Зробити «жорстку» перезавантаження

Якщо не допомагає – тоді вам в сервісний центр, самому виправити подібне не вийде. На майбутнє – рекомендуємо придбати чохол або захисне скло. Вартість аксесуарів для Samsung J5 невелика, проте вони захистять від непотрібних витрат на відновлення тачскрін, контролера зарядки та інших «життєво важливих» елементів вашого смартфона.

Не включається сумісного Галаксі j5 prime після оновлення ПЗ

Нерідко телефон «вмирає» і після оновлення прошивки. Нагадаємо, що J5 поставляється з Android 5.1.1, а оновити ОС можна до версії 6.0.1. Багато користувачів відзначають, що після оновлення ПЗ телефон реагує лише на зарядку.

Якщо комбінація «трьох клавіш» (Power + гучність вгору + Home) не допомагає – краще віддайте смартфон досвідченому майстрові. Вартість заміни прошивки невелика, а термін ремонту – приблизно 1-2 дня після звернення.

Не включається сумісного j5 prime – проблеми з зарядкою

Якщо ж екран, задня кришка і інші зовнішні елементи телефону цілі – можливо, відійшов контролер зарядки. Спробуйте зарядити телефон іншої зарядкою або переставити акумулятор – якщо подібні дії не допомогли повернути ваш Samsung J5 «до тями», то ремонтувати його потрібно тільки в майстерні.

У будь-якому випадку – якщо ваш Samsung J5 Prime вдалося «оживити» після ремонту, телефон прослужить ще кілька років без неполадок!

Ссылка на основную публикацию