Не включається планшет Леново – що робити?

У більшості сімей сьогодні є такий гаджет, як планшет – по крайней мере, один. Портативні комп’ютери, що випускаються під маркою «Lenovo», сьогодні користуються великим попитом, тому що вони зручні, компактні і прості у використанні. Однак, як і будь-яка техніка, з часом починає виходити з ладу, виявляються ті чи інші проблеми, що заважають нормальній експлуатації. Так, власники нерідко скаржаться на те, що Lenovo не включається.

Чи звертатися в сервісний центр?

Як правило, користувачі, виявляючи, що не горить екран Леново, поспішають звернутися в сервісний центр, до кінця самостійно не розібравшись з проблемою. Але не завжди потрібно витрачати гроші на професійну діагностику – в більшості випадків виконати її можна самостійно. Перш за все, слід виявити причину, чому не включається планшет.

механічні поломки

В першу чергу треба переконатися, чи немає механічних поломок. Може йтися про апаратне або механічному пошкодженні, в результаті чого Леново йога таблетки не включається. Особливо це актуально тоді, коли девайс використовується не однією людиною, а кількома і немає впевненості, що хтось не впустив його і не зламав.

Спершу огляньте корпус, на ньому можуть бути помітні відколи й інші ушкодження, які вказують на те, що мало місце бути падіння або удар. Якщо тріщини є, то самостійно розкривати пристрій і з’ясовувати, чому не включається планшет, не слід. До того, як вирішувати, що робити якщо планшет не запускається, нудно провести ряд тестів, щоб упевнитися в справності програмної і апаратної частини пристрою.

Збої в електроніці

Усередині кожного гаджета захована електронна «начинка». Безліч механічних причин може вивести її з ладу, серед них – такі банальні і часто зустрічаються речі, як скачки напруги і підвищення вологості повітря. Крім того, справа може бути в заводський брак. В останньому випадку несправність може бути покрита заводськими гарантіями.

Однак якщо гаджет перестав запускатися, труднощі часто можна вирішити самостійно і в домашніх умовах. Але робити це треба якомога оперативніше – інакше відновити апарат буде складніше. Особливо це стосується таких екстрених випадків, як, наприклад, падіння Lenovo в воду. В цьому випадку потрібно дуже швидко виконати наступні кроки:

  1. покласти його на шматок м’якої тканини;
  2. постаратися якомога швидше витягнути акумулятор;
  3. взяти фен і просушити.

Деякі фахівці також рекомендують поміщати промоклий техніку в ємність, наповнену рисом – тому що рис збере в собі всю вологу. Також можна використовувати пакет, заповнений цією крупою. Але, якщо ці поради не допомагають, то потрібно не затягуючи віднести техніку в сервісний центр.

Акумулятор і зарядка

Як включити планшет Леново, якщо він відмовляється реагувати на під’єднання зарядного пристрою, а акумулятор розряджений? Якщо він не запускається відразу після того, як зарядний пристрій підключено до розетки, то спочатку потрібно переконатися, що напруга в мережі є. Якщо з цим проблем немає, то потрібно провести діагностику зарядного пристрою, підключивши до якого-небудь іншому телефону, наприклад.

Якщо напруга є і зарядник працює, а планшет Леново не реагує на нього – то потрібно прибрати задню кришку, щоб оглянути акумулятора. Саме це часто є головною заковика, бо, через деякий час використання девайса, може повторитися вихід з ладу.

Коли акумулятор перестав працювати правильно, його потрібно замінити на інший – такий же. Однак якщо він виглядає цілком робочим, то потрібно провести перевірку із застосуванням універсального зарядника. Якщо акумулятор справний, то він буде при цьому заряджатися. Тоді доведеться зробити висновок, що заковика – в несправних контактах, і вони вимагають чищення. Провести її можна самостійно, а можна звернутися до професіоналів.

Вирішити проблему з девайсом, який не включається, але при цьому має незнімний акумулятор, складніше. Якщо самостійно спробувати знімати батарею, то це буде порушенням гарантійних умов. Тому найрозумнішим виходом буде звернення за кваліфікованою допомогою.

Якщо і після поновлення ситуація повторюється, то слід звернути увагу на кнопку харчування – вона може бути несправна. Тоді необхідно прочистити контакти.

Збої програмного забезпечення

Всі гаджети цієї марки побудовані на операційній системі Android, що дуже зручно, тому що дозволяє їх власникам грати в ігри, підбирати красиві теми, користуватися органайзерами, навчальними програмами і т.д. Однак така велика кількість додатків часто веде до «підвисання» системи, і вона перестає видавати реакцію на натискання кнопки включення.

У цьому випадку деякі програми доведеться видалити. Для цього витягується карта пам’яті, її потрібно відформатувати. Але, якщо додатки були встановлені не на неї, а на пам’ять самого девайса, то доведеться вдатися до скидання налаштувань до заводських.

екран

Сенсорний екран – це дуже зручно, але іноді апарат, забезпечений їм, завис і не включається саме через тачскрін. Але ця ситуація відноситься до числа рідкісних. У цьому випадку власники гаджетів скаржаться на те, що Леново реагує на дотики до кнопки живлення, проте результату роботи не видно.

Якщо Lenovo не завантажується далі заставки або не завантажується далі логотипу, і причина цього – поломка екрану, то самому відремонтувати це не вийде. Буде потрібно заміна матриці, впоратися з чим можуть тільки фахівці.

Вихід із сплячого режиму

Іноді після деякого часу простою в роботі Lenovo завис і не включається. Це говорить про одне: гаджет увійшов в «сплячий режим». В цей час він не дає ніякої реакції на дотики до кнопки включення, екрану і т.д.

Щоб включити девайс, досить підключити його до зарядник, вставленого в розетку. Після цього можна буде спостерігати, як загориться екран, і провести включення. Щоб така трудність не виникало в подальшому, необхідно зайти в налаштування екрану і змінити їх для функції «сплячий режим».

Погано встановлена ​​SIM-карта

Якщо SIM-картку вставлено нещільно, це теж може приводити до відключень або відмови від включення Lenovo. Щоб позбутися від поломки, потрібно вийняти карту і вставити її назад.

кардинальне вирішення

Коли всі описані вище методи не дали ніякого результату, можна вирішити проблему кардинально – скинути до заводських налаштувань. Але, здійснюючи це, потрібно пам’ятати про те, що в результаті дані будуть відформатовані: втечуть всі додатки, записані контакти, повідомлення і т.п. Пам’ять буде повністю очищена і доведеться встановлювати і записувати все заново.

Здійснити скидання можна, зайшовши в настройки, де буде опція «Скидання з відновленням заводських налаштувань».

Це можливо для будь-яких моделей цієї компанії, в тому числі для Леново Таб. Тому питання, як дізнатися модель планшета Леново, в цьому випадку не варто. Таким чином, самостійно можна усунути майже всі причини, за якими Lenovo не включається правильно. Якщо ці методи не спрацювали і пристрій Герасимчука запускатися, то потрібно звернутися в сервісний центр.

Ссылка на основную публикацию