Не вдалося знайти необхідний драйвер носія при установці Windows

Не так давно вийшла нова ОС Windows 10. Зараз саме вона користується величезною популярністю, адже програма Microsoft в цей раз постаралася. ОС приваблива на вигляд і має безліч переваг. А її установка занадто багато часу не займає але він збирає особисті дані. Про те, як частково відключити стеження Windows 10 розказано тут.

Але ось деякі проблеми все ж виникають. Наприклад, іноді під час установки спливає віконце, на якому є загадковий напис: «Не знайдений необхідний драйвер носія при установці Windows 10». Що ж може це означати? Зараз все дізнаємося.

Причини виникнення проблеми

Є кілька причин, через які раптом виникає така проблема, а саме:

  • Під час установки інсталяційний диск був витягнутий;
  • Оптичний носій не найкращої якості;
  • У диска занадто велика швидкість;
  • Дисковод не може прочитати інсталяційний оптичний носій;
  • Якщо установка відбувається за допомогою ISO-файл, то він пошкоджений.

Правда, не варто впадати у відчай, є кілька способів вирішення проблем.

Флеш-накопичувач.

Рекомендується використовувати саме флешку для установки нової ОС. По-перше, не виникне ніяких проблем, якщо оптичний носій виявиться раптом неякісним або ж з високою швидкістю. По-друге, це набагато зручніше і швидше зробити.

Створити завантажувальний флеш-накопичувач можна дуже просто. Детальніше розказано за цим посиланням, як створити завантажувальний флешку. Знадобиться флешка, ISO-файл і спеціальна програма під назвою UltraISO. Вона вважається найбільш зручною утилітою. Знайти її можна тут: http://ultraiso.ru.softonic.com/.

Запис флешки відбувається в кілька кроків.

Для початку, звичайно ж, потрібно зберегти всі важливі дані з флешки. Можна вручну відформатувати, натиснувши правою клавішею на неї і вибравши необхідний пункт.

Потім необхідно запустити вищеописану програму. Тільки врахуйте, що флешка в цей момент вже повинна бути приєднана до комп ‘пристрою.

Уважно розгляньте програму. У верхньому меню є пункт «Самозавантаження». Нам знадобиться саме він. Там виберіть пункт, який зазначений на скріншоті.

У вікні вкажіть пункт до ISO-файлу. Далі, просто клікніть на відповідну кнопку. Цей процес займе якийсь час.

Після всього ви можете зі спокійною душею пробувати встановити нову ОС на ваш пристрій за допомогою недавно і самостійно створеної завантажувальної флешки. Але найкраще підключати її до входу USB 2.0.

Правильний диск.

Якщо ж ви все-таки хочете використовувати оптичний носій, то потрібно вибирати його правильно. Зверніться по допомогу до консультанта, якщо необхідно. Адже для установки вам потрібен якісний диск.

Крім того, слід звернути свою увагу на швидкість запису. Вона повинна бути низькою.

Найкраще для таких цілей використовувати DVD-R.

Правильний запис.

Але мало вибрати правильний оптичний носій. Слід ще записати інсталяційний диск правильно.

Нам знадобиться та ж програма, яка використовувалася для створення настановної флешки. Вона здатна створити і образ диска.

Врахуйте, що перед початком операції слід упевнитися, чи знаходиться оптичний носій в дисковод. Тільки після цього можна відкривати нашу програму.

Цього разу знадобиться меню «Інструменти». Вибираєте найперший пункт, який зазначений на скріншоті.

Далі потрібно просто вказати деякі налаштування. По-перше, вказати те диска, в якому розташований оптичний носій. По-друге, шлях збереження, за яким ви зможете знайти створений образ. По-третє, потрібно вибрати формат образу.

Після всіх дій натискає на кнопку «Зробити». Утиліта самостійно створить образ диска, нам залишається лише трохи почекати.

Через деякий час ви зможете встановити Windows 10 на свій комп’ютер.

Таким чином, якщо ж виникає помилка при установці «Не знайдений необхідний драйвер …», то вся проблема зосереджена в установчому диску. Вам залишається тільки його замінити новим оптичним носієм або ж завантажувального флешкою. Образи створюються в пару кліків і займають пару хвилин, так що не варто цього боятися.

Ссылка на основную публикацию