Не можу відключити режим & quot; в літаку & quot; на Windows 10: як вирішити?

Авіарежім в Windows 10 потрібен для відключення бездротових з’єднань – Wi-Fi і Bluetooth. Він використовується безпосередньо в літаках або просто, коли потрібно швидко перезавантажити мережу.

Іноді режим зависає, і просте відключення на панелі завдань не працює. Спробуємо вирішити проблему.

Панель завдань

Все одно спробуйте відключити режим в панелі завдань. Можливо, відключення не спрацювало з першого разу.

Виберете Центр повідомлень в лівій нижньому кутку і натисніть на іконку «Режим в літаку». Синя іконка повинна стати знову сірої, де буде написано «Відключено».

Спробуйте перезавантажити комп’ютер, якщо не вийшло.

комбінація клавіш

Цікаво, що авіарежім, включений комбінацією клавіш, може не вимикатися стандартним способом на панелі завдань. Цю особливість помітили багато користувачів.

Комбінації клавіш різні для окремих ноутбуків. Спробуйте поєднання Fn + F2, Fn + F3 і т.д. або Fn + PrtSc. На якийсь із клавіш може зображуватися іконка літака або антена Wi-Fi підключення.

Електроживлення

Далі будемо описувати «екзотичні» способи вирішення проблем. Microsoft вже давно не дає відповідей, як прибрати авіарежім, якщо він завис. Доводиться довіряти користувачам «десятки», які змогли вирішити проблему самостійно.

Почнемо з електроживлення. Заходимо в Диспетчер пристроїв: комбінація клавіш Win + X і вибираємо відповідний пункт (докладніше – тут).

Знаходимо в диспетчері мережеві пристрої. У списку вибираємо адаптер бездротового підключення – у нас це Qualcomm Atheros. Натискаємо правою кнопкою миші – і натискаємо на «Властивості».

Заходимо у вкладку «Управління електроживленням» і знімаємо маркер, як це показано на скріншоті.

Натискаємо «ОК», перезавантажуємо комп’ютер – і перевіряємо, чи зник режим «у літаку».

змінюємо реєстр

Примусово запустити мережеві підключення можна з реєстру. Заходимо в редактор: комбінація клавіш Win + R і прописуємо в рядку regedit (Докладніше про редактора читайте тут).

Переходимо по шляху, вказаному на скріншоті. Потім натискаємо правою кнопкою мишки по останнього розділу і вибираємо з контекстного меню пункт «Знайти».

У пошуковому рядку прописуємо RadioEnable і натискаємо «Знайти далі». При цьому залиште маркер тільки навпроти «Імена параметрів».

Кількома два рази лівою кнопкою мишки по знайденому параметру. Встановлюємо значення 1, натискаємо «ОК» і перезавантажуємо комп’ютер.

інші рекомендації

  1. Драйвер.

Спробуйте перевстановити драйвер для бездротового адаптера. Зробити це можна в диспетчері пристроїв: правою кнопкою мишки по влаштуванню – і вибрати “Оновити драйвер. Але краще скористатися програмою Driver Pack Solutions, яка автоматично оновить драйвера.

  1. Видалення підключення.

Деякі користувачі рекомендують видалити Wi-Fi підключення. Зайдіть в параметри Windows (клавіші Win + I), виберете розділ «Мережа та інтернет». На першій же вкладці – «Налаштування параметрів адаптера».

Клацніть правою кнопкою миші по бездротовому підключенню. Виберете пункт «Видалити». Можливо, як у нашому випадку, він буде неактивним, тоді видалити його не вдасться.

Якщо вам вдалося видалити Wi-Fi підключення, перезавантажте комп’ютер. Після перезавантаження воно система налаштує Wi-Fi автоматично.

  1. служба автоналаштування

Перевірте, чи включена служба, яка автоматично налаштовує бездротовий зв’язок. Натисніть комбінацію клав Win + R і в рядку пропишіть команду services.msc.

Знаходимо в списку службу, натискаємо по ній два рази лівою кнопкою мишки. Якщо служба не виконується, а іконка «Запустити» активна, натискаємо на неї. Також не забудьте помістити її тип запуску – «Автоматичний».

підсумки

Універсального рішення проблеми, коли режим «у літаку» не відключається на Windows 10, немає. Але ми зібрали рекомендації, які допомогли багатьом користувачам. Спробуйте по черзі їх виконати – якийсь із рад обов’язково виявиться дієвим.

Ссылка на основную публикацию