Налаштування wi-fi роутера.

У статті «» ми розглянули підключення модему до мережі інтернет і синхронізація модему з комп’ютером. Зараз розберемо подальші кроки по настройка wi-fi роутера на комп’ютері.

Приєднавши модем до мережі інтернет, це тільки половина шляху для виходу в інтернет на комп’ютері або будь-якому іншому пристрої мають WI-FI модуль. Більшість користувачів уникають, цю процедуру і вдаються до платних послуг фахівців. Поспішаю Вас порадувати. Все не так складно як здається з першого разу. І якщо Ви від кого-то чули що самостійно налаштувати модем не можливо і дуже важко, не вірте! Досить один раз виконати всі кроки по налаштуванню WI-FI підключення, і ви зрозумієте, що не так все складно. Придбавши даний навик, Ви зможете допомагати своїм друзям і знайомим в налаштуванні підключення до інтернету.

 Розглянемо все по порядку і якомога докладніше:

1 крок. Вам необхідно перевірити, що модем працює, і індикатор доступу мережі інтернет горить. Далі включаємо функцію WI-FI на своєму комп’ютері або ноутбуці. Завчасно перевірте, якщо у вас стаціонарний комп’ютер, що є вбудований або підключається WI-FIмодуль. Підключаємо роутер до комп’ютера відповідним кабелем.

2 крок. Відкриваємо властивості підключення і встановлюємо такі параметри:

3 крок. Тепер приступимо до налаштування внутрішньої мережі. Шукаємо у себе в меню ПУСК інтернет браузер і запускаємо його. В адресному рядку пишемо такі поєднання цифр: «192.168.1.1» або «192.168.0.1». Натискаємо Enter. Повинно з’явитися наступне вікно:

вводимо:

логін: admin

пароль: admin

Якщо ви все зробили правильно, то з’явитися панель настройки:

4 крок. На малюнках показані основні настройки, які вам необхідно зробити.

– в полі – ім’я мережі, вписуєте свою назву мережі. Інші параметри виставляємо як на малюнку.

– вибираємо другий пункт (рекомендується), вводимо пароль і запам’ятовуємо його. Це пароль потрібен для підключення роутера до комп’ютера через бездротову мережу.

– вводимо дані предоствленние вашим провайдером при підключенні інтернету.

Далі натискаємо зберегти і закриваємо браузер. Налаштування зроблені.

5 крок. Відключаємо з’єднання роутера з комп’ютером. Далі відкриваємо пошук бездротової мережі. Шукаємо назва мережі, яке ви вказали в налаштуваннях. Кількома «підключити». У вікні вводимо пароль. Відкриваємо браузер і перевіряємо наявність підключення.

Підіб’ємо підсумок всього зробленого. Налаштування wi-fi роутера склала у нас всього п’ять кроків. Тепер ми отримали захищене бездротове з’єднання. Для того що б підключити смартфон або планшет, то вам буде потрібно виконати 5 крок в налаштуваннях девайса.

Я сподіваюся що це інструкція Вам допоможе, а якщо виникли проблеми, то зв’яжіться зі мною в соц мережах або в поле Коментарі.

Ссылка на основную публикацию