Налаштування власного стилю зведених таблиць Excel

Ви завжди можете створити власний стиль зведеної таблиці. Нові стилі додаються в колекцію і стають доступними при кожному наступному створенні зведеної таблиці.

  1. Виберіть в колекції стиль зведеної таблиці, що підтримує чергування рядків. Клацніть правою кнопкою миші на цьому стилі і виберіть команду Дублювати (Duplicate). На екрані з’явиться діалогове вікно Зміна експрес-стилю зведеної таблиці (Modify PivoteTable Quick Style).
  2. Введіть нове ім’я стилю. Зазвичай програма Excel привласнює дублікату ім’я вихідного стилю, до якого додає цифру 2. Наприклад, при створенні дубліката одного з «світлих» стилів можна побачити в полі Ім’я (Name) назва PivotStyleLightlS 2.
  3. У списку Елемент таблиці (Table Element) клацніть на значенні Перша смуга рядків (First Row Stripe). У діалоговому вікні відобразиться новий розділ Розмір смуги (Stripe Size).
  4. Виберіть у спадному меню Розмір смуги значення 2, як показано на рис. 3.20.
  5. Мал. 3.20. Налаштуйте стилі 8 діалоговому вікні Зміна експрес-стилю зведеної таблиці

  6. Якщо потрібно змінити колір смуги, яким заливаються рядки, клацніть на кнопці Формат (Format). На екрані з’явиться діалогове вікно Формат ячеек (Format Cells). Перейдіть в ньому на вкладку Заливка (Fill) і виберіть новий колір. Клацніть на кнопці ОК, щоб застосувати внесені зміни і повернутися в діалогове вікно Зміна експрес-стилю зведеної таблиці.
  7. У списку елементів таблиці клацніть на значенні Друга смуга рядків (Second Row Stripe). У списку Розмір смуги виберіть значення 2.
  8. Клацніть на кнопці ОК. Приготуйтеся до того, що зміна налаштувань стилю ні до чого не приведе. Зведена таблиця наполегливо дотримується старим стилем, хоча новий стиль уже створений. І в цьому немає нічого незвичайного, оскільки ви тільки що створили, але ще не застосували новий стиль, заснований на вихідному стилі Світлий 18.
  9. Відкрийте колекцію стилів зведеної таблиці. Новий стиль додається в верхню частину колекції в розділ для користувача (Custom). Виберіть новий стиль, щоб змінити форматування таблиці (рис. 3.21).

Мал. 3.21. Новий стиль додається в верхню частину палітри

Вибір стилю за замовчуванням для майбутніх зведених таблиць

Ви маєте право вказати, який стиль буде використовуватися за замовчуванням при створенні зведених таблиць в майбутньому. При цьому за замовчуванням може бути обраний не тільки вбудований стиль, але і будь-який призначений для користувача стиль, створений на основі вбудованого. На контекстної вкладці Конструктор відкрийте колекцію стилів, клацніть правою кнопкою миші на необхідному стилі і виберіть команду За замовчуванням (Set As Default).

Ссылка на основную публикацию