Налаштування віртуальної машини Hyper-V в Windows 10

З випуском Windows Server 2008, мережева ОС, також представила свої першу віртуальну машину Hyper-V. Для Microsoft не є це новою технологією, так як раніше використовувалися Virtual PC і Virtual Server.

З тих пір компанія розробила більш просунуте рішення під назвою Hyper-V і інтегрувала в платформу Windows. З виходом Windows 8 в 2012 році, Microsoft зробила Hyper-V доступною для користувачів Windows, і вперше орієнтована на споживача, як більш надійне. У цій статті ми розглянемо використання його.

Створення віртуальної машини за допомогою Hyper-V в Windows 10

Давайте подивимося на створення віртуальної машини за допомогою вбудованої технології Hyper-V. Переваги включають в себе можливість запуску декількох операційних систем, в той же час до тих пір, поки у вас є достатня кількість апаратних ресурсів. Особисто я вирішив зробити це, тому що мені потрібно зробити деякі тести сумісності. Hyper-V також є відмінним способом, щоб спробувати і тестові програми, перш ніж використовувати їх на основній виробничій середовищі.

попередні умови  

  • 64-розрядної версії Windows 10 Pro або Windows Enterprise (Hyper-V не доступний в Windows 10 Home Edition).
  • Ваш процесор повинен підтримувати технологію Secondary Level Address Translation.
  • Віртуалізація повинна бути включена в BIOS вашого комп’ютера або прошивці.

включення віртуалізації

Перезавантажте комп’ютер і увійдіть в BIOS Setup (зазвичай, натиснувши F2, F10 або клавіша F12) на клавіатурі, перш ніж комп’ютер завантажує операційну систему Windows. Цей процес може варіюватися в залежності від марки, тому зверніться до керівництва користувача вашого комп’ютера для отримання інструкцій про те, як завантажити BIOS. На моєму комп’ютері, я повинен натиснути клавішу F10, обери свою мову, виберіть Безпека >> Налаштування системи і включіть Технології віртуалізації.

Налаштування Hyper-V

натисніть Windows Key + R і введіть: OptionalFeatures.exe, натисніть клавішу ВВЕДЕННЯ.

Ця дія відкриє Включення і їх відключення всіх компонентів Windows. Відзначте всі варіанти Hyper-V і натисніть кнопку ОК.

Потім почекайте, поки Windows зробить пошук необхідних файлів, зробить зміни, встановить і налаштує Hyper-V. Вам буде запропоновано перезавантажити, щоб підтвердити зміни. Відбудеться серія перезавантажень.

Налаштування мережі для віртуальної машини

На першому етапі ми створимо Віртуальне мережеве підключення. Правою кнопкою миші в диспетчері Hyper-V натисніть на DESKTOP-I1CTS2Q і запустіть Створення комутатора. У моєму випадку я виділив Зовнішній віртуальний комутатор. Кнопка “Створити віртуальний комутатор” створить доступ до мережі інтернет. Ок.

Створення віртуальної машини Hyper-V

Далі, вам потрібно відкрити приховане меню швидкого доступу, натиснувши клавішу Windows + X, перейдіть в Панель управління >> адміністрування >> Hyper-V Manager. (Див. Статтю: Як відкрити Панель управління в Windows10) або введіть у вікно пошуку Hyper >> Диспетчер Hyper-V.

У лівій панелі Диспетчера Hyper-V, виберіть DESKTOP-I1CTS2Q. Цей вибір дозволить дії в панелі праворуч. клацніть створитиВіртуальна машина. Запуститься Створення нової віртуальної машини. Натисніть кнопку Далі і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Дайте віртуальній машині ім’я і вказати місце збереження та. Так що якщо у вас є додаткові розділи або диск, то ви можете переглянути та зберегти його там.

Виберіть тип генерації, яку ви вважаєте за краще використовувати. Якщо ви відштовхуєтеся на потреби старих додатків, краще підійде Покоління 1.

Виберіть, скільки пам’яті ви хотіли б дати віртуальній машині. Цей вибір буде залежати від того, скільки у вас є. Чим більше тим краще. Якщо ви обмежені в встановленої фізичної пам’яті, 2 Гб і менше, зніміть прапорець “Використовувати динамічну пам’ять для віртуальної машини”.

Якщо ви створили раніше мережу для віртуальної машини, встановіть її і натисніть кнопку Далі, щоб продовжити. Якщо немає, Ви завжди можете налаштувати параметри після.

Наступне вікно налаштує віртуальний жорсткий диск, де ви будете встановлювати операційну систему. Призначте розмір, який ви хотіли б мати в віртуальній машині. Ви також можете вибрати існуючий віртуальний жорсткий диск, якщо у вас вже є.

Далі можете вибрати опцію для установки носія або його місця розташування або вибрати опцію, щоб зробити це пізніше. Я вважатиму за краще зробити це пізніше.

Перевірте свої варіанти налаштувань. Ви можете натиснути кнопку Назад і внесіть необхідні зміни. Після того, як ви задоволені, натисніть кнопку Готово.

Включення Віртуальної машини Hyper-V

Після створення, нам залишилося запустити віртуальну машину, для цього в вікні Диспетчера Hyper-V знайдіть Віртуальні машини і двічі клікніть, у вікні, натисніть кнопку “Пуск”.

Установка операційної системи

Далі я покажу як встановлювати Windows 7 Professional у віртуальній машині Hyper-V. У вас же, є широкий вибір операційних систем, які включають в себе інші версії Windows, і деякі дистрибутиви Linux. Для установки Windows я буду використовувати файловий ISO образ.

У правій панелі в імені віртуальної машини, натисніть Налаштування. Виберіть в меню в дереві апаратного забезпечення DVD дисковод. У оне DVD дисковод встановіть параметри завантаження з DVD-диска або доступного ISO – файлу.

У стовпці Дії, в пункті Віртуальна машина підключіть Virtual Machine Manager натиснувши кнопку ПУСК. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити вашу улюблену операційну систему, як зазвичай на фізичному обладнанні. Читайте матеріал: Як встановити Windows 7 з флешки

Установка операційної системи на вбудованій віртуальній машині Hyper-V в Windows 10 як бачите не складає труднощів. Процес точно такий же як в інших програмах, таких як VM VirtualBox або VMware. Вам не потрібно встановлювати програмне забезпечення сторонніх виробників, і як я вже говорив раніше, це безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию