Налаштування роутера Upvel, інструкція на прикладі Upvel UR 315BN

Компанія Upvel знаменита виробництвом недорого і вкрай надійного обладнання для використання на дому, в тому числі і роутерів. Сьогодні придбати техніку від апвел можна в різних магазинах або ж у телекомунікаційних компаній, наприклад, у Ростелекома. Однак, будь-який мало-мальськи гідний товар потребує поглибленому поясненні у використанні, особливо це стосується сучасних гаджетів.

Налаштування на прикладі популярних моделей роутерів від Upvel

Заздалегідь варто обмовитися, що конфігурації через WEB-інтерфейс не будуть сильно відрізнятися від налаштувань в аналогічних девайсах. Тому вам буде зрозуміліше як налаштувати Wi-Fi роутер Upvel UR 315BN, якщо ви вже мали з справу до цього зі схожими роутерами.

Upvel UR 315BN

Отже, для того щоб почати, потрібно в першу чергу увійти в WEB-інтерфейс. Дана процедура ідентична для більшості роутерів, і для входу потрібно ввести слово «admin» в рядок пароля і логіна. Після входу перед очима постануть різні вкладки, де і відбуватиметься налаштування роутера, нам же для початку необхідно перейти до WAN, які знаходяться у вкладці основних налаштувань. Тут ми повинні вибрати PPPoE як тип з’єднання, а потім ввести ім’я користувача і пароль виходячи з вашого договору. Решта всіх рядків введення чіпати не потрібно, тільки ввести в MTU порт тисячу чотиреста сімдесят дві, а потім розставити скрізь галочки і натиснути на кнопку «Дізнатися MAC-адресу», як на зображенні нижче:

У разі ж підключення до інтернету через DHCP потрібно ввести порт 1492 для MTU, а також поступити таким самим чином з MAC-адресою, всі інші конфігурації повинні відповідати зображенню вище.

Для роздачі вай-фаю, потрібно перейти до основних налаштувань у вкладці «WI-FI мережу». В поле «SSID» вписуємо назву мережі, за замовчуванням воно коштує своє, його можна змінити або залишити таким, яке є, це вже на розсуд. У пункті захисту вибираємо WPA2-PSK як аутентифікації, після чого підбираємо собі пароль (від шести символів), бажано достовірніше, щоб можливі сусіди не змогли зламати мережу і використовувати її в свою вигоду. Після всіх налаштувань можна перейти до функції збереження у вкладці «Сервіс», там можна зробити збереженню, залишивши установки як файл десь на жорсткому диску, якщо раптом знову стане в нагоді, а також зробити скидання до заводських налаштувань. До того ж, якщо вам потрібні додаткова інформація для роутера Upvel UR 325BN, ви можете скачати або читати онлайн документ на офіційному сайті.

Upvel UR-344AN4G

У питанні як налаштувати роутер Upvel UR-344AN4G всі аспекти вкрай схожі з іншими моделями від апвел. Виробляємо все той же вхід в WEB-інтерфейс, після чого можна побачити, що в оформленні даної моделі є невеликі відмінності з прикладом вище, проте суть залишається тією ж. Щоб приступити до налаштувань, потрібно перейти до налаштувань інтерфейсів, і там вибрати підпункт «Wi-Fi». Якщо у вас з якихось причин в точці доступу варто вимкнений режим – увімкніть, далі необхідно вибрати канал, в нашому випадку це RUSSIA. У SSID, як і в минулий раз вводимо назву мережі або залишаємо те, що встановлено за замовчуванням. Режим WPS вибирайте на свій розсуд, можете для більшої зручності вибрати після натискання клавіші. Алгоритм також вибирає WPA2-PSK, все повинно відповідати зображенню нижче:

У пункті шифрування вибираємо або AES, або TKIP + AES, як вам буде зручніше. Загалом ключі вводимо пароль, все, як і раніше. WDS слід відключити, як і фільтрацію по MAC-адресами. Якщо все так само, як і на скріншоті, можна зробити збереження:

Тепер переходимо до підпункту «Інтернет» у вкладці налаштувань інтерфейсів, тут все буде схоже на попередню випадок, а саме:

  • Для провайдера – PPPoE
  • Ім’я та логін – ті, що вказані в договорі
  • Підключення – встановити галочку на постійному
  • Маршрут – залишити за замовчуванням
  • IP-адреса – динамічний
  • NAT- включити
  • IFMP Proxy – включити

У разі необхідності якихось тонших інструкцій для Upvel UR-344AN4G, ви також можете ознайомитися з матеріалом на офіційному сайті.

решта роутери

У разі інших роутерів настройки залишаються тими ж, або ж по тому ж принципі, в будь-якому випадку можна вільно налаштувати свій роутер прилеглої моделі, наприклад, UR 326N4G, або 321BNn, 316N4G і так далі, можна помітити, що навіть назви є вкрай схожими , це просто моделі з невеликими змінами або призначені для певного виду роботи. Проте, при виникненні будь-яких питань, завжди можна відвідати російський сайт від апвел і переглянути потрібну pdf файл, там все ілюстровано до найдрібніших деталей.

Швидкого Вам інтернету!

(Поки оцінок немає)
Завантаження …

Ссылка на основную публикацию