Налаштування реклами Яндекс директ як створити заголовки чіпляють увагу

Треба скласти заголовки які будуть чіпляти людей

Добрий день друзі. Сьогодні ми продовжимо вчорашню тему розміщення реклами. Коли ми підібрали слова, які є ключовими, треба начитати складати оголошення. Найголовніше в цій справі – скласти невеликий (не більше 33 символів) заголовок, який буде яскраво виділятися серед інших заголовків. Цей заголовок зобов’язаний звертати на себе увагу на рівні підсвідомості. Людина мимоволі повинен натиснути на вашу рекламу.

Як це не здасться дивним більшості користувачів, в більшості випадків покупець оголошення не читає, він читає тільки заголовок. І Вам просто необхідно – скласти цей супер заголовок. Багато інфобізнесмени працювали над цією проблемою і прийшли до висновків, які я зараз буду перераховувати: Використовуйте слова, які гарантують результат вирішення проблеми (Гарантовано, Стабільно, Реально, Швидко, Легко)

Використання цифрових значень

Потрібно використовувати в заголовках цифрові значення. Я маю на увазі той конкретний результат, до якого дана людина може прийти за певний термін. І все це потрібно робити в цифрових значеннях. Все що я сказав допустимо не тільки до бізнесу в інтернеті, але і до офлайн. Припустимо ви скажете, що людина за місяць може схуднути на 10 кг і т.д.

Якщо це стосується бізнесу, то можна сказати, що людина за певний скор може збільшити прибуток в 5 разів. Головне в цій справі не перестаратися. Виходите з реальних цифр. А то люди вам не перевірять. В даний час люди звикли не довіряти рекламі. Реклама людям приїлася.

Складайте рекламу, яка сподобалася б вам самим. Запросіть ваших родичів, знайомих. Нехай вони проаналізують вашу рекламу. Подобається вона їм чи ні. Реклама, так би мовити, справа примхливе.

правило 4

Потрібно користуватися так званим словами-магнітами

Також у вашій рекламі потрібно використовувати так звані слова магніти. З цього приводу є багато авторів і книг. Треба просто трохи пошукати в інтернеті. Там ви знайдете багато чудових авторів. Треба користуватися принципом питання, чи навпаки принципом подиву, вигуки. Але, як і в попередньому пункті, переборщувати в цій справі не варто. Скрізь потрібна золота середина. (Як швидко скинути зайві кілограми? Як придбати чудову форму? Що потрібно робити, що б краще виглядати?). Налаштування реклами Яндекс – справа не проста!

З приводу слів магнітів, в нашій мові є слова: в Легку, Точно, Реально і т.д. Ці слова завжди привертали, і будуть привертати увагу. Такі фрази і вирази оточують нас всюди: в магазинах, супермаркетах, в газетах, на телебаченні і радіо. Маркетологи дуже точно вміють їх використовувати. Є чудова книга з цього приводу, яка називається «Слова Магніти». Її автор Віктор Орлов. Раджу вам придбати цю книгу. Цю книгу ви без зусиль знайдете в інтернеті, і в книжкових магазинах. Ця книга вам точно не завадить. Раджу вам досконально вивчити її. Використовуйте отримані навички з цієї книги в своїх оголошеннях. Ваша реклама значно підвищиться.

Ну ось і все на сьогодні, в подальшому ми продовжимо тему «Налаштування реклами яндекс».

Ссылка на основную публикацию