Налаштування PPPoE з’єднання на маршрутизаторі Tp-Link

Коли доводиться налаштовувати роутер під свого провайдера, як правило, найчастіше виникають труднощі з вибором типу з’єднання і відповідних параметрів. Якщо ж провайдер здійснює для з’єднання протокол PPPoE, то проблем стає набагато більше. Зокрема, технологія, заснована на з’єднанні з використанням динамічного IP, набагато простіше для підключення: інтернет працює відразу після під’єднання кабелю в WAN роз’єм роутера. На ваших пристроях буде з’являтися помилка «без доступу до інтернету» в разі неправильно вказаного виду з’єднання і інших необхідних параметрів. Мобільні пристрої такої помилки не покажуть, але в інтернет з них вийти не получітся.Еще один важливий момент: підключивши мережевий кабель до маршрутизатора, а потім від роутера до комп’ютера, у вас не вийде запустити високошвидкісне з’єднання. Цю тему я описував у відповідній статті. Загалом, труднощі з запуском швидкісного з’єднання властиві протоколу PPPoE, коли його використовує провайдер. Але високошвидкісні з’єднання нам на комп’ютері не будуть потрібні. Для цього ми просто використовуємо маршрутизатор, призначення якого як раз і полягає в з’єднанні з провайдером і подальшої роздачі інтернету на устройства.Я вже торкався теми настройки PPPoE з’єднання в статті по установці пристрою TP-LINK TL-WR941ND, але тепер хочу повернутися до неї ще раз, висвітливши всі важливі моменти окремою статтею. Прочитавши її, ви зрозумієте, як правильно налаштувати з’єднання роутера TP-Link по протоколу PPPoE. Роутери інших компаній мають трохи не таку панель управління, але інформація все ж виявиться все одно корисною. Отже, ви з’ясували, що ваш провайдер використовує технологію з’єднання PPPoE. Ще один важливий момент: запитайте, чи використовується прив’язка по МАС адресою. Тільки в цьому випадку у вас вийде легко налаштувати роутер без сторонньої помощі.Самим елементарним буде поцікавитися в службі підтримки провайдера, яка технологія застосовується ними для з’єднання і вказати її в налаштуваннях, а також одночасно потрібно з’ясувати, чи робиться прив’язка по МАС адресою.

Налаштування з’єднання PPPoE на маршрутизаторах Tp-Link

  1. Налаштування роутера виконуємо, попередньо перейшовши на вкладку Network – WAN (Мережа – WAN).
  2. Тепер знаходимо рядок WAN Connection Type (Тип підключення WAN) і натискаємо на необхідне нам з’єднання. В даному випадку це PPPoE / Russia PPPoE.
  3. Далі опускаємося вниз і до відповідних вікна вводимо логін і пароль (User Name(Ім’я користувача) і Password (Пароль)). Їх можна подивитися в документах, які ви отримали від провайдера при підключенні.
  4. Тепер потрібно вибрати пункт Connect Automatically(Підключити автоматично) (поставити біля нього позначку).
  5. Всі необхідні параметри ми вказали і в кінці натискаємо команду Connect (Підключити), після чого відбудеться з’єднання роутера з провайдером. Може трапитися, що з’єднання відсутня, тоді ще раз перевірте всі налаштування, підключений з’єднання має статус Connected (Підключено).
  6. Щоб зберегти настройки, вибираємо команду Save (Зберегти) і перезавантажуємо роутер, в подальшому з’єднання встановлюється автоматично.

У разі, якщо провайдер виконує для з’єднання прив’язку по МАС адресами, знадобитися з комп’ютера, що підключається до інтернету, клонувати МАС адресу. Другий варіант – щоб провайдер зробив прив’язку в МАС адреса роутера.Прочітать про клонування МАС адреси для роутерів TP-Link ви можете в цій статті. Загалом то, це все, що я б хотів розповісти про налаштування з’єднання PPPoE для Tp-Link. Аналогічно можна налаштувати і пристрій L2TP і PPTP. Сподіваюся, ніяких питань у вас не залишилося по даній темі.

Ссылка на основную публикацию