Налаштування Miracast на Windows (Віндовс)

Miracast – це технологія, що дозволяє передавати аудіо і відео файли через бездротове підключення. При цьому взаємодія між пристроями здійснюється без створення мережі. Інша назва цієї технології Wi-Fi Direct і вона є серйозним конкурентом для проводового з’єднання. У цій статті буде розглядатися методика використання цієї передачі даних в Windows 7.

Налаштування параметрів Miracast

Ця технологія є за замовчуванням вбудованою в ОС, починаючи від 8 версії. Для Windows 7 ця функція не є стандартною, тому доведеться використовувати стороннє ПО. На жаль, такий спосіб підходить тільки для певних ПК, які оснащені процесором від фірми Intel. Для роботи технології необхідно буде інсталювати утиліту з пакетом оновлень Intel Wireless Display. На її прикладі і буде розглядатися Miracast в цій статті.

Читайте також: Резервне копіювання Windows (Віндовс) 10, як користуватися Безкоштовні сервіси віртуальних номерів огляд Помилка синхронізації iTools – як виправити Чому не програється аудіо ВКонтакте: причини і рішення

Зверніть увагу, що ПК повинен відповідати таким вимогам:

  • ЦП Intel (i3-i7);
  • Відповідна під ЦП графіка;
  • Адаптер Wi-Fi або ж Broadcom (43228 або 43252).

Інсталяція і вказівку параметрів

На жаль, пакет Wireless Display можна скачати з офіційного ресурсу виробника, так як у всіх нових версіях Віндовс технологія вже інтегрована в систему. Тому доведеться завантажувати програму з будь-якого стороннього ресурсу.

  1. Після завантаження програми необхідно клікнути на інсталяційний файл. Сама інсталяція не являє собою нічого складного і не відрізняється від установки будь-якого іншого софта.
  2. На цьому етапі може з’явитися сповіщення, що процедура інсталяції перервана. Це означає, що ПК не відповідає необхідним вимогам, і використовувати програму не вийде.
  3. Після закінчення інсталяції активуйте додаток. При цьому почнеться автоматичний аналіз на наявність поруч пристроїв із запущеною функцією Miracast. Тобто необхідно заздалегідь включити технологію на апаратурі, з яким буде відбуватися подальша робота. Після виявлення відповідного пристрою, необхідно буде клікнути на кнопку «Connect».
  4. На пристрої з’явиться спеціальний пароль, який потрібно прописати у відповідному полі в основному вікні програми. Надалі для підключення ці дії не будуть потрібні.
  5. Після введення пароля на екрані ПК відобразиться картинка з підключеного пристрою.

Як бачите, використовувати цю технологію досить просто. Основна складність в тому, що Віндовс 7 не має вбудованої функції Miracast, тому доводиться інсталювати необхідне ПО самостійно. Так як на офіційному сайті цю утиліту годі й шукати, завантаження необхідно буде провести зі стороннього ресурсу, а при цьому завжди присутні ризики заразити комп’ютер вірусним ПО.

Ссылка на основную публикацию